C GATES komandos formavimo renginys

2014

C GATES komandos formavimo renginys
C GATES kolektyvas stiprino savo komandą aktyviai dalyvaujant specialiai jiems paruoštoje programoje. Renginio programą sudarė įvairios sportinės veiklos. Kolektyvas galėjo mėgautis ne tik aktyvia veikla, bet ir gamtos kraštovaizdžiu. Komandos formavimo renginyje dalyviai išmėgino savo jėgas plaukime baidarėmis,  estafetėse ir kitose netradicinėse komandinėse užduotyse. Vakaro kulminacija tapo iškilmingi komandų apdovanojimai.
 • C GATES komandos formavimo renginys
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)