Jurijus Šatunovas

2014-05-09 Švyturio arena


Jurijus Šatunovas
Šių metų gegužės 9-tąją dieną Klaipėdos Švyturio Arenoje vyko legendinio Jurijaus Šatunovo koncertas.
Atlikėjas devinto dešimtmečio pabaigoje tapo publikos numylėtiniu. Daugelis bandė jį mėgdžioti, bandydami kurti panašias grupes, tačiau tokio pasisekimo niekas nesulaukė. Jis išsiskiria savo gebėjimu ne tik "užvesti" publiką, bet ir nuoširdžiai dainuoti kiekvieno širdžiai artimas dainas.

Daininkui nusprendus baigti muzikinę karjerą, jo pakeisti nesugebėjo nei pagrindiniai šalies prodiuseriai, nei turtingi rėmėjai, siūlę scenai savo favoritus. J. Šatunovo unikalumas slypi grįžime į sceną- jis išliko toks, koks buvo – nuoširdus ir atviras, talentingas ir artimas visiems. Būtent todėl ir dabar jo dainų, kaip senų, taip ir naujų, klausosi įvairaus amžiaus žmonės, o jo gerbėjų ratas nuolat auga.

Šiame koncerte buvo galima išgirsti žinomiausias J. Šatunovo dainas ir susipažinti su naujomis kompozicijomis iš neseniai pasirodžiusio albumo.

Vieninteliame koncerte Klaipėdoje Jurij Šatunov atliko garsiausius milijoną širdžių užkariavusius kūrinius, tapusius atlikėjo vizitine kortele: ,,Sedaja noch " , ,,Belyje rozy" , ,,Detsvo" , ,,Rozovij vecher" bei dainas iš naujausio ilgai laukto ir brandinto albumo, kuris buvo išleistas po šešių metų pertraukos. Naujausios dainos "Romashki", ,,Tet-a Tet" , ,,A leto cveta" taip pat tapo mega hitais.
 • Jurijus Šatunovas
 • Jurijus Šatunovas
 • Jurijus Šatunovas
 • Jurijus Šatunovas
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)