VU mišrus choras GAUDEAMUS

VU mišrus choras GAUDEAMUS
Vilniaus universiteto akademinis mišrus choras Gaudeamus, vadovaujamas Rasos Galgotienės, atliko studentų himną STARTUP LITHUANIA 2013 apdovanojimų renginyje. Tai vienas seniausių ir žinomiausių Lietuvos studentų choras. Kolektyvą subūrė žymus chorovedys, pedagogas, kompozitorius, vargonininkas ir kultūros veikėjas Konradas Kaveckas.

Choras Gaudeamus renginyje STARTUP LITHUANIA 2013 atliko kelis žymiausius visų laikų kūrinius. Choras Gaudeamus taip pat aktyviai dalyvauja ir kituose renginiuose, Lietuvos bei tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose, iškilminguose Vilniaus universiteto renginiuose, koncertuoja Lietuvos dainų šventėse. Kolektyvas aktyviai gastroliuoja, yra dalyvavęs festivaliuose, konkursuose ar koncertavęs daugelyje Europos šalių, taip pat Kazachstane, Turkijoje, Meksikoje, Kuboje, JAV; laimėjęs keletą Lietuvos ir tarptautinių konkursų, išleidęs klasikinės ir lietuvių kompozitorių muzikos kompaktinių plokštelių.
 • VU mišrus choras GAUDEAMUS
 • VU mišrus choras GAUDEAMUS
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)