Ieva Narkutė

Ieva Narkutė
Atlikėja Ieva Narkutė buvo viena iš pasirodančiųjų Vilniaus universiteto mokslo komunikacijos ir informacijos centro atidaryme. Dainininkė atliko akustinę muzikinę programą. Pasirodymo metu klausytojai galėjo mėgautis lyriškomis atlikėjos dainomis.

Ieva Narkutė savo dainoms kurti iki šiol naudoja vienintelį instrumentą – pianiną, kuris taip pat buvo naudojamas Vilniaus universiteto moklso komunikacijos ir informacijos centro atidarymo renginyje. Jos dainos apie šaltį ir žiemas, apie laiškus, raudonus vakarus, ilgesį, meilę, kuri permaininga kaip metų laikai, apie turėjimą ir neturėjimą. Atlikėjos vizitine kortele yra tapusi daina „Raudoni vakarai“. Atlikėja yra tapusi Sauliaus Mykolaičio vardo premijos  „2007 metų sezono atradimas“ laureate.
 • Ieva Narkutė
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)