G&G Sindikatas

G&G Sindikatas
Hip- hopo grupė "G&G Sindikatas" tapo Vilniaus universiteto mokslo komunikacijos ir informacijos centro atidarymo renginio kulminacija. Renginio svečiai rankas į viršų kėlė viso grupės pasirodymo metu. Kaip ir kiekvienas grupės koncertas, taip ir šis pasirodymas nepaliko nei vieno žiūrovo abejingo.

Grupė "G&G Sindikatas" Vilniaus universiteto mokslo komunikacijos ir informacijos centro atidaryme pasirodė vakarinėje renginio dalyje. Tai tapo atidarymo pagrindiniu akcentu.

Grupė "G&G Sindikatas" gyvuoja jau 15 metų, per kuriuos koncertai išaugo nuo tamsių rūsių iki užpildytų stadionų šou. Grupė yra išleidusi 4 oficialius albumus, kuriuose gausu hitais tapusių hip-hop kūrinių. Grupė dainų tekstuose vyrauja idėjos apie socialinį protestą, realų gyvenimą, tikras emocijas, apie tai, kas paprasta ir teisinga, jokio dirbtinio hip-hopo. Per savo karjerą  grupė "G&G Sindikatas" gavo daugybę muzikos apdovanojimų.
 • G&G Sindikatas
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)