Fools Garden

2014-09-06 Panevėžys


Fools Garden
2014 metų Lietuvos kultūros sostinė – Panevėžys – pirmąjį rugsėjo savaitgalį minėjo 511-ąjį gimtadienį. Šventė buvo organizuojama rugsėjo 5-7 dienomis. Laisvės aikštėje rugsėjo 6 dieną didžiajame koncerte vakaro kulminacija tapo žymiosios grupės "Fools Garden" pasirodymas. Ne pirmą kartą Lietuvoje koncertuojantys atlikėjai šį kartą sveikino Lietuvos kultūros sostinę Panevėžį savo garsiausiais kūriniais.

Pradžia

Grupė "Fools Garden" susikūrė 1991 metais Vokietijoje. Atlikėjai nuo pat savo muzikinio kelio pradžios kuria ir dainuoja tik angliškai. Debiutinį savo albumą "Once in a Blue Moon" grupė išleido 1993 metais, bet labiausiai išgarsėjo 1995 metais, kai pasauliniu hitu tapo jų albumo "Disch of the Day" daina "Lemon Tree". Kompanija "Wriggly's" net pradėjo gaminti kramtomąją gumą tokiu pat pavadinimu. Šis albumas daugelyje Europos valstybių tapęs auksiniu, o kai kuriose - net platininiu, "Disch of the day" tokios pat sėkmės susilaukė ir Kinijoje, Malaizijoje, Singapūre, Honkonge. Vėliau "Fools Garden" išleido dar du studijinius darbus: 1997 metais "Go and Ask Peggy for the Principal Thing" ir 2000 metais "For Sale". Visgi  Lietuvoje "Fools Garden" vardas vėl pradėjo skambėti tik 2002 metais, pasirodžius lyriškam jų singlui "Dreaming".
Grupę „Fools Garden“ galima drąsiai laikyti pasaulinės šlovės sulaukusiais muzikantais. Žymiausio grupės "Lemon tree" kūrinio šlovė muzikantus lydi iki šių dienų, o rugsėjo 6 dieną Panevėžio Laisvės aikštėje miesto gyventojus ir svečius, atlikėjai sveikino nemokamame gimtadienio koncerte.

Muzikantai, valgantys lietuvišką maistą

Daugelis į Lietuvą atvykstančių atlikėjų iš užsienio, dar gerokai iki savo viešnagės pateikia maitinimo reikalavimus, kurie neretai būna prabangūs ar net gi ekstravagantiški. Vokiečiai "Fools Garden", nors ir yra susilaukę pasaulinės šlovės, tačiau jau kuris laikas nedemonstruoja aikštingų užgaidų. Ne pirmą kartą viešiedami Lietuvoje, jie susipažino su lietuviška virtuve. Cepelinai ir lietuviškas alus tapo atlikėjų gerai pažįstamas ir mėgiamas pasirinkimas.  
 • Fools Garden
 • Fools Garden
 • Fools Garden
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)