Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai

2014-09-05, 06 Laisvės aikštė

Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai
Panevėžio miesto 511-tame gimtadienyje rugsėjo 5 ir 6 dienomis, didžiojoje Laisvės aikštės scenoje vyko Lietuvos ir užsienio atlikėjų koncertai. Rugsėjo 5 dieną miesto svečius ir gyventojus sveikino vietiniai ir Lietuvos žymiausi atlikėjai. Rugsėjo 6 dienos pagrindinis didysis koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas per LRT televiziją.
 
Rugsėjo 5 dienos koncertas
 
Rugsėjo 5 diena buvo skirta paminėti jaunimo dienai, tad pirmieji scenoje pasirodė miesto šeimininkai – šiuolaikinių šokių studija „EuroDances“. Jaunatviškas ir energingas kolektyvo šokis tapo koncerto atidarymu.
 
Panevėžio miesto gimtadienio koncertą vedė Juozo Miltinio dramos teatro aktoriai Toma Razmislavičiūtė – Juodė ir Andrius Povilauskas. Aktorė ir renginių vedėja Toma Razmislavičiūtė – Juodė koncertu metu du kartus persirengė, pakeisdama iškilmingas sukneles. Abu vedėjai yra panevėžiečiai, kurie miesto gimtadienio koncertą vedė ne pirmą kartą.
 
Panevėžio miestą sveikino bei muzikinius pasirodymus atliko Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai. Vieni iš jų 2014 m. TV muzikinio projekto „Chorų karai” dalyviai Utenos „Laimės“ choras ir jo generolė Eglė Jakštytė. Koncerto svečiai turėjo galimybę išgirsti ir pamatyti ne tik bendrus su choru, bet ir solinius generolės pasirodymus.
 
Miestą taip pat sveikino TV projektų „Lietuvos Talentai“, „Šok su manimi“ ir „X-Faktorius“ dalyvis Petras Daunys ir jo suburta grupė „MiniJack“. Charizmatiškas atlikėjas scenoje pasirodė duetu su aksominio balso savininke Milda Rasilavičiūte. Grupė atliko populiariosios šokių muzikos kūrinius.
 
Dar viena atlikėja, kuri pasirodė vakaro koncerte – „GJan“. Pasirodymo metu skambėjo vokalistės ir dainų autorės Gretos Jančytės dainos, kurios internetinėje svetainėje Youtube surinko milijonines peržiūras.
 
Vakaro kulminacija tapo bene populiariausio Lietuvoje atlikėjo Donato Montvydo, geriau žinomo Donny Montell vardu, pasirodymas.  Triukšmingas ir iš proto publiką vedantis atlikėjo pasirodymas, užbaigė pirmojo vakaro koncertą.
 
Rugsėjo 6 dienos koncertas tiesioginiame eteryje
 
Rugsėjo 6 dieną, Laisvės aikštėje vykusį koncertą tiesiogiai beveik 4 valandas transliavo LRT televizija. Iš viso 8 kamerų ir vienos jų nuo Juozo Miltinio dramos teatro stogo dėka, pagrindinį miesto gimtadienio koncertą galėjo stebėti visi susidomėję Lietuvos žiūrovai. Koncerto metu buvo pristatyti reportažai apie Panevėžio istoriją bei įvairius renginius, vykusius skirtingose miesto erdvėse.
 
Koncerto vedėjais buvo panevėžiečiai aktoriai Dominykas Vaitiekūnas ir Toma Razmislavičiūtė – Juodė. Aktorių duetas su aikštėje bei prie televizijos ekranų esančiais žiūrovais bendravo ne tik nuo didžiosios scenos, bet ir nuo Juozo Miltinio dramos teatro stogo. Reklaminių intarpų metu, vedėjai kalbino gerai žinomus ir nusipelniusius Panevėžio miesto asmenis. Vienas iš jų buvo plaukikas Danas Rapšys, kuris yra 2012 m. Europos jaunimo čempionate pelnęs bronzos medalį 200 m plaukimo nugara rungtyje, o po metų tame pačiame nuotolyje sportininkas tapo Europos jaunimo čempionu bei pelnė sidabro medalį 100 m plaukimo nugara rungtyje. Taip pat buvo kalbinamas aktorius Vytautas Kupšys, kuris vaidina Juozo Miltinio dramos teatre, pastatė per 20 spektaklių vaikams ir suaugusiems bei sukūrė ir tebekuria Makaro vaidmenį serialuose „Nemylimi“, „Svetimi“, „Pasmerkti“.
 
Panevėžį sveikino populiariausi Lietuvos atlikėjai. Vieni jų, tai grupė „Lemon Joy“, kurie atliko žymiausias bei naujausias savo dainas. Panoramos pertraukos metu, aikštėje esantiems žiūrovams kartu su grupe koncertavo dainininkas ir aktorius Mantas Jankavičius.
 
Didžiajame miesto gimtadienio koncerte pasirodė ir užsienio šalių atlikėjai. Latvijos violončelininkai „Melo – M“ bei Vokietijos grupė „Fools Garden“.
 
Koncerto programą taip pat papildė Panevėžio jaunimo šokių kolektyvai „Euro Dances“ ir „Tavo fortūna“ bei dar vienas panevėžietis dainininkas Vytautas Matuzas su akustine programa.


Nuotr. R. Grubinsko, J. Markevičiaus
 • Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai
 • Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai
 • Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai
 • Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai
 • Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai
 • Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)