Lemon Joy

Lemon Joy
Grupė "Lemon Joy" galima buvo išgirsti ir pamatyti Panevėžio miesto 511-tame gimtadienio koncerte. Grupė pasirodė miesto gimtadienio antrosios dienos vakaro koncerte. Grupės "Lemon Joy" muzikinė programa buvo tiesiogiai transliuojama per televiziją.

Panevėžio miesto 511-to gimtadienio antrojo vakaro metu, viena iš pasirodžiusių koncerte grupių buvo "Lemon Joy". Grupė atliko žymiausius bei naujausius savo muzikinius kūrinius, kurie skambėjo pagrindinio koncerto metu. Antrasis miesto gimtadienio vakarinis koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas per televiziją, tad grupės pasirodymą galėjo išvysti ir išgirsti ne tik Laisvės aikštėje, bet ir prie televizijos ekranų esantys žiūrovai.

Grupė "Lemon Joy" susikūrė devyniasdešimtųjų pradžioje. Karjeros pradžioje grupė grojo gitarinę muziką, tačiau po debiutinio albumo perėjo prie elektroninio skambesio. Grupė yra sukūrusi ne vieną hitą, kurie iki šiol skamba radijo stotyse. Per visą savo muzikinę karjerą grupė yra išleidusi 6 albumus.


Koncerto nuotr. Kultūros centro Panevėžio bendruomenės rūmų
 • Lemon Joy
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)