Mantas Jankavičius

Mantas Jankavičius
Mantas Jankavičius arba tiesiog Mantas buvo vienas iš pagrindinių atlikėjų Panevėžio miesto 511-to gimtadienio didžiajame koncerte. Atlikėjas atliko populiariausius savo kūrinius. Koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas per televiziją, tačiau Mantas pasirodė Panoramos metu, tad jį išskirtinai galėjo išgirsti ir pamatyti tik Laisvės aikštėje susirinkę žiūrovai.

Panevėžio miesto 511-to gimtadienio pagrindinis didžiosios scenos koncertas buvo beveik 4 valandas tiesiogiai transliuojamas per televiziją. Šis koncertas, vyko antrąją gimtadienio dieną. Visgi Manto žymiausiomis dainomis mėgautis galėjo tik miesto gyventojai ir svečiai. Atlikėjas su grupe koncertavo išskirtinai tik Laisvės aikštėje esančiai publikai.

Atlikėjas Mantas Jankavičius vysto įvairiapusišką karjerą. Jis yra atlikęs ne vieną kino bei teatro vaidmenį, dalyvavęs televizijos dainų ir šokių projektuose. Jo dainos skamba radio topuose, o koncertuose renkasi minios žmonių.
  • Įranga renginiams | nuoma

    Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

    Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

  • Nepamirštami renginiai

    Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
    Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)