Donnny Montell

Donnny Montell
Atlikėjas Donatas Montvydas, geriau žinomas sceniniu pseudonimu Donny Montell, tapo Panevėžio miesto 511-to gimtadienio pirmojo vakaro kulminacija. Koncertas vyko Laisvės aikštėje. Donny Montell populiariausiomis savo dainomis užbaigė pirmojo vakaro koncertą.

Panevėžio miesto 511-to gimtadienio "Panevėžys - geros nuotaikos miestas švenčia!" pirmojo vakarinio koncerto metu, atlikėjas Donny Montell atliko muzikinį pasirodymą, kurio metu Laisvės aikštėje susirinkę žiūrovai galėjo ne tik išgirsti žinomiausias  bei naujausias atlikėjo dainas, bet ir išvysti žymiuosius atlikėjo šokio judesius.

Dainininkas Donatas Montvydas nuo savo muzikinės karjeros pradžios yra laimėjęs ne vieną muzikinį konkursą bei televizijos projektą. Prie pasiekimų taip pat galima įtraukti ir ne vieno muzikinio klipo sukūrimą. Atlikėjas net gi yra atstovavęs Lietuvą nacionaliniame "Eurovizijos" konkurse, kuriame pateko į šio milžiniško šou finalą.


Koncerto nuotr. R. Grubinsko
 • Donnny Montell
 • Donnny Montell
 • Donnny Montell
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)