Ani Lorak - KAROLINA šou

2014-11-07 Siemens Arena


Ani Lorak - KAROLINA šou
Auksinis Ukrainos balsas Ani Lorak – sugrįžo į Lietuvą!
Ukrainos scenos žvaigždė Ani Lorak po 6 metų pertraukos ir vėl apsilankė Vilniuje. Didžiausią savo šou „Karolina“ pristatanti atlikėja, koncertą surengė lapkričio 7 dieną sostinės „Siemens“ arenoje. Atlikėja ruošė įspūdingą pasirodymą, kuriame buvo net keliolika šokėjų.

Tikrasis atlikėjos vardas – Karolina Kuek. Sceninio slapyvardžio atsiradimas gana kurioziškas. Dar 1995 metais, kai Ani tik pradėjo savo karjerą, ji dalyvavo Rusijos televizijos laidoje, kurioje jau dalyvavo Rusijos atlikėja tokiu pat vardu ir pavarde. Tuometinis Ani prodiuseris Jurijus Falyosas sugalvojo jai sceninį slapyvardį – Ani Lorak, arba „Karolina“ – skaitant atvirkščiai.
Jau vaikystėje Ani svajojo tapti dainininke. Būdama vos ketverių ji dalyvavo įvairiuose konkursuose, tačiau jos kelias į sėkmę prasidėjo, kai ji sulaukė 14-os. Tuomet ji laimėjo Ukrainos dainų konkursą „Pervotsvit“, kuriame ir buvo pastebėta ukrainiečių muzikos prodiuserio Jurijaus Falyoso. Kai atlikėja sulaukė 19 metų, ji buvo pripažinta „Nusipelniusia Ukrainos atlikėja“. Iki šiol – jauniausia atlikėja, kuriai buvo suteiktas šis garbingas titulas.
Grožio simboliu laikomos atlikėjos sėkmės receptas – subtilių ir melancholiškų baladžių bei energingos, kraują kaitinančios, ritmingos muzikos sintezė, kurioje svarbiausias ginklas – neįtikėtinai stiprus, sodrus, abejingų nepaliekantis Ani vokalas.

Pirmas kartas Lietuvoje su Rusijos estrados žvaigžde – Filipu Kirkorovu
Pirmas Ani Lorak vizitas Lietuvoje įvyko dar 2008 metais. Šio vizito metu ji, kaip kviestinė atlikėja, ant scenos užlipo su Rusijos muzikos legenda – Filipu Kirkorovu. 2008-siais Filipas Kirkorovas į turą pasikvietė Ani Lorak, taip siekdamas ją pristatyti Europos auditorijai prieš vyksiantį Eurovizijos dainų konkursą.
2008 metų kovo mėnesį apsilankiusi Lietuvoje, jau gegužę Ani Lorak užėmė 2-ąją vietą Serbijos sostinėje Belgrade vykusiame 53-ame Eurovizijos dainų konkurse. Finale Ani nusileido tik kylančiai Rusijos estrados žvaigždei – Dima Bilanui.

Muzika – ne vienintelis talentas
Ani Lorak intensyviai dirba pramogų srityje, kurioje ji neapsiriboja vien muzika. Ji taip pat vaidina kino filmuose, o kartu su vyru yra įkūrusi restoranus Ukrainoje bei kelionių organizavimo įmonę. Be visų šių veiklų Ani taip pat yra Jungtinių Tautų Geros Valios ambasadorė Ukrainoje. Ji yra gavusi Jungtinių Tautų bei UNICEF atstovybių Ukrainoje apdovanojimus už veiklą, skatinant ŽIV/AIDS prevenciją šalyje. Be to Ani Lorak apdovanota valstybiniais Ukrainos apdovanojimais už nuopelnus garsinant Ukrainą tarptautinėje erdvėje bei visuomeninę veiklą.

Džiaugėsi atvykdama į Lietuvą
„Pirmą kartą būdama Lietuvoje turėjau labai mažai laiko, o taip pat turėjau palydovą (aut. pastaba - Filipą Kirkorovą), kuris buvo žymiai svarbesnis nei aš, - juokiasi atlikėja, - tuomet turėjome labai intensyvią dienotvarkę. Dabar tikiuosi Lietuvoje praleisti bent kelias dienas, o taip pat publikai pristatyti šou, kurio čia dar niekada nematėte“.

Koncerto nuotr. Rūta Rylaitė

 • Ani Lorak - KAROLINA šou
 • Ani Lorak - KAROLINA šou
 • Ani Lorak - KAROLINA šou
 • Ani Lorak - KAROLINA šou
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)