Gytis Balčiūnas

Gytis Balčiūnas
Renginių vedėjas ir buvęs grupės "Patruliai" narys Gytis Balčiūnas vedė Barrington organizuotą privatų įmonės renginį. Vedėjas tapo archangelo personažu, kuris kurstė ir kuravo vakaro programos veiklas. Renginio programa buvo kupina ne tik įvairių žaidimų, bet ir muzikinių pasirodymų.

Gytis Balčiūnas veda įmonių bei privačius renginius, vetuves. Jo daugiametė patirtis apima ne tik uždarų, bet ir viešų renginių bei TV laidų vedimą. Taip pat vedėjas priklausė muzikiniai grupei "Patruliai", su kuria koncertavo įvairiuose renginiuose. 
 • Gytis Balčiūnas
 • Gytis Balčiūnas
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)