Šansonų karalius Michailas Šufutinskis

2015-03-13 Švyturio arena || 2015-03-14 Pramogų arena


Šansonų karalius Michailas Šufutinskis
Lietuvoje pirmą kartą pasirodė Rusijos šansonų karalius Michailas Šufutinskis!
2015 metų kovo 13 Klaipėdoje ir kovo 14 dieną Vilniuje koncertus surengė šansonų karaliumi tituluojamas Michailas Šufutinskis. Atlikėjas nekantravo susitikti su Lietuvos publika. Per visus savo karjeros metus čia jis nekoncertavęs, todėl buvo ruošiamas specialus pasirodymas.

Atlikėjo karjera prasidėjo dar mokykloje. Akordeono ir dainavimo meno jis mokėsi vienoje geriausių Rusijos muzikos mokyklų, kuri pavadinta žymaus kompozitoriaus Ipolito-Ivanovo vardu.
Jau jaunystėje jis susipažino su viena garsiausių visų laikų Rusijos atlikėjų – Ala Pugačiova. Jie kartu mokėsi dainavimo meno Ipolito-Ivanovo muzikos mokykloje. Nuo pat tų dienų jie labai geri draugai, kurių karjera susiklostė labai skirtingai.

Emigracija ir sėkmės pradžia
1981 metais, kartu su visa šeima, tėvu ir močiute, Michailas emigravo į Jungtines Amerikos Valstijas. Dainininko mama mirė, kai jam tebuvo penkeri. Jį nuo pat vaikystės augino močiutė. JAV prasidėjo ilgas atlikėjo kelias į šlovę.
JAV jis grojo restoranuose su įvairiomis grupėmis. Iš vieno perspektyviausių Rusijos dainininkų ir akordeono meistrų jis tapo paprastu restoranų muzikantu. Tačiau atlikėjo ambicijos buvo didelės. Jau tada jis pradėjo siekti karjeros ir įrašinėjo pirmuosius albumus.
Po kelių metų klajonių Michailas persikėlė į vakarinę JAV pakrantę, kurioje prasidėjo jo kelias į sėkmę. Tuo metu JAV vakarinėje dalyje pradėjo kurtis rusų restoranai, kurie buvo itin populiarūs ne tik tarp emigrantų iš Rusijos, bet ir tarp amerikiečių. Tada jis, kartu su dar keliais muzikantais, įkūrė grupę „Ataman Band“. Pavadinimas kilo nuo tuo laiku labai populiaraus restorano, kuriame atlikėjas buvo kviečiamas groti labai dažnai.
Greitai Michailo ir jo grupės pasirodymų laukė jau visoje JAV, o koncertai buvo suplanuoti ilgiems mėnesiams į priekį.
Dainininkas yra itin produktyvus per savo karjerą jis jau išleido 28 albumus. Šie albumai yra gerai įvertinti ne tik JAV, kurioje jis pradėjo kurti savo, kaip muzikanto kelią, bet ir gimtinėje Rusijoje.

Grįžimas į Rusiją
1981 metai emigravęs į JAV Michailas pirmą kartą vėl apsilankė Rusijoje 1990 metais, kai Europoje buvo didieji pokyčių metai. Tuo neramiu laiku Michailas surengė per 70 koncertų visoje Rusijoje. Nors tuo metu niekas nebuvo užtikrintas dėl sotaus ir laimingo rytojaus, atlikėjo pasirodymai rinko tūkstančius gerbėjų.
Nuo tų metų atlikėjas kasmet atvykdavo į Rusiją ir surengdavo dešimtis pasirodymų visoje šalyje, kurių daugelis būdavo visiškai išparduoti. 2003 metais atlikėjas grįžo gyventi į Rusiją, tačiau vis dar yra JAV pilietis.
Kaip sakė pats atlikėjas: „Nekantrauju susitikti su Lietuvos publika. Kad ir kaip būtų keista, per visus savo karjeros metus, ten dar neteko lankytis, tačiau iš kolegų atlikėjų girdėjau labai puikius atsiliepimus apie Lietuvą ir Lietuvos publiką!"
 • Šansonų karalius Michailas Šufutinskis
 • Šansonų karalius Michailas Šufutinskis
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)