RENGINIŲ ORGANIZATORIŲ SUVAŽIAVIMAS

2015-04-22 Rupert

RENGINIŲ ORGANIZATORIŲ SUVAŽIAVIMAS
Vyko antrasis „Renginių organizatorių suvažiavimas”!

   Tai vieta skirta užmegzti ar atnaujinti partnerystės ryšius bei atrasti ar patobulinti renginių išpildymo ir organizavimo galimybes. Šiais metais suvažiavimo programą sudarė Lietuvos ir užsienio renginių organizavimo, marketingo ir inovacijų ekspertų prezentacijos. Suvažiavimo dalyvių laukė ne tik informatyvi dienos, tačiau ir pramoginė vakaro programa. Renginio svečiais buvo Lietuvos konferencijų, seminarų, verslo, pramoginių, privačių bei viešų renginių organizatoriai.

   Gana organizuoti kitiems, metas tapti renginio svečiu

   Suvažiavimo tikslas yra skatinti renginių industrijos atstovų tarpusavio pasitikėjimą, pristatyti užsienio renginių organizavimo tendencijas, skatinti jų diegimą ir vystymą Lietuvos renginių organizavimo srityje. Pagrindinė programos tema – renginiai ateityje ir kaip patobulinti jų organizavimą jau dabar. Renginio svečiai Lietuvos konferencijų, seminarų, verslo, pramoginių, privačių bei viešų renginių organizatoriai. Dalyvavimas suteiks naujų žinių bei galimybę atrasti naujų kontaktų, reikalingų sėkmingam renginių organizavimui.

   Susitinkam - yra, apie ką pakalbėti

   Renginys vyko 2015 m. balandžio 22 d. 17 val., "Rupert" menų inkubatoriuje (Meškeriotojų g. 33, Vilnius). Dalyvavimas buvo nemokamas. Daugiau informacijos apie įvykusų renginį rasite paspaudę čia.
  • Įranga renginiams | nuoma

    Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

    Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

  • Nepamirštami renginiai

    Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
    Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)