Domantas Bugailiškis

Domantas Bugailiškis
Įvairių renginių vedėjas Domantas Bugailiškis vedė organizuotą antrąjį renginių organizatorių suvažiavimą. Vedėjas taip pat pristatė naująjį produktą renginiams - mėtomą mikrofoną bei praktiškai išbandė funkcionalumą su renginio žiūrovais. Viešas renginys vyko menų inkubatoriuje "Rupert" 2015 metų balandį. 

Vedėjas įtraukė renginių organizatorių suvažiavimo svečius į pranešėjų diskusijas, demonstravo mėtomo mikrofono galimybes bei surengė žaidimą. Domanto patirtis renginiuose prasideda dar nuo vaikystės, kadangi jis dėl savo šeimos augo miesto renginių apsuptyje. Domantas veda ne tik  viešus, bet ir privačius bei įmonių renginius, vestuves, protmūšius. Vedėjas taip pat organizuoja renginius kartu su savo komanda. 
 • Domantas Bugailiškis
 • Domantas Bugailiškis
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)