MakSim

2015-05-01 Siemens arena || 2015-05-02 Švyturio arena


MakSim
Popmuzikos princesė MakSim sugrįžta į Lietuvą!
2015 metų gegužės 1 dieną Vilniuje ir gegužės 2 dieną Klaipėdoje Lietuvos sceną ir vėl užburs popmuzikos princesė MakSim. Lietuvoje MakSim pasirodys po 5 metų pertraukos ir pristatys gerbėjams puikiai žinomas, o taip pat dainas iš naujausio savo albumo „Kitokia realybė“. Bilietai platinami visose „Tiketa“ ir „Bilietai.lt“ kasose bei internetinėse svetainėse www.tiketa.lt bei www.bilietai.lt.

Tikrasis dainininkės vardas Marina Abrosimova, slapyvardis MakSim atsirado dar jaunystėje, kai ji kartu su broliu Maksimu ir jo kompanija praleisdavo daug laiko kartu. Tuomet ją vadino tiesiog Max, jau vėliau šis vardas transformavosi į sceninį slapyvardį MakSim.

Sunki karjeros pradžia
Atlikėja jau mokykloje lavino balsą muzikos mokykloje bei grojo pianinu. Būdama 15 metų ji tvirtai apsisprendė, kad nori sieti savo gyvenimą su muzika. Karjeros pradžioje ji dirbo su mažo biudžeto projektais, kurie niekada netapo sėkmingi. Rašė dainas kitiems atlikėjams, o taip pat įrašinėjo ir pirmąsias savo dainas.
Karjeros pradžioje MakSim įrašyta daina „Zavedi“ buvo itin populiari Tatarstano respublikoje, kurios sostinėje Kazanėje tuo metu gyveno atlikėja. Po kurio laiko ši daina pateko į dainų TOP 10, tačiau ne kaip MakSim daina, o kaip tuo metu kultinės rusų grupės „T.A.T.U“ daina.
Būdama 20-ies atlikėja nusprendė, kad sėkminga karjera jos gali laukti tik Maskvoje. Atlikėja niekada nekomentavo šio fakto, tačiau internete buvo pasirodęs ne vienas komentaras, kad karjeros pradžioje ji netgi buvo pastebėta dainuojanti Maskvos metro stotyse.

Neįtikėtinas populiarumas
Šiandien MakSim viena ryškiausių estrados žvaigždžių. Ji išleido 4 albumus, kurių net du topuose užėmė pirmąsias vietas. Ji jau yra pardavusi daugiau nei 5 milijonus albumų, o jos dainos radijo stotyse TOP 1 poziciją pelnė mėnesiams. Ji vienintelė atlikėja, kurios singlas „Nezhnost“ net devynias savaites iš eilės išsilaikė pirmoje topų pozicijoje.
Atlikėjai šiais metais sukako vos 31-eri, tačiau savo apdovanojimų kolekciją gali lyginti su visų Rusijos scenos veteranų trofėjais. Ji turi net 19 geriausio disko įvertinimų, 12 „Auksinio Gramofono“ apdovanojimų, o MTV muzikos apdovanojimuose ji triumfavo tris kartus. Tai tik dalis nominacijų, kurias MakSim laimėjo.
Užsienio muzikos kritikai atlikėjai prognozuoja itin šviesią ateitį. Jos muzikos stilius šiek tiek keičiasi, tačiau muzika vis dar tokia pat nuoširdi. Labai svarbus elementas, kurį retai sutiksi popmuzikos scenoje, gyva muzika. Su atlikėja nuolat koncertuoja grupė, tad visa muzika atliekama tik gyvai.

Scenos princesė MakSim į Lietuvą sugrįžta  2015 metų gegužės 1 ir 2 dienomis. Atlikėja pasirodys didžiausiose „Siemens“ ir „Švyturio“ arenose Vilniuje bei Klaipėdoje.
 • MakSim
 • MakSim
 • MakSim
 • MakSim
 • Įranga renginiams | nuoma

  Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

  Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

 • Nepamirštami renginiai

  Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
  Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)