APIE MUS

APIE MUS
BARRINGTON tai sėkmingai vystanti koncertinę veiklą agentūra Lietuvoje. Organizuojame užsienio šalių muzikos atlikėjų pasirodymus didžiosiose arenose Lietuvoje. Dirbame su įvairiais atlikėjais ir muzikos agentūromis iš tokių šalių kaip Rusija, Anglija, JAV, Ukraina, Ispanija ir kt.
Mūsų patirtis nepalieka vietos netikėtumams – pasirūpiname nuo koncerto idėjos iki visų jo detalių išpildymo. Įgyvendiname visus atlikėjo techninius ir buitinius reikalavimus. Taip pat rengiame mūsų organizuojamų koncertų viešinimo planą ir koordinuojame visą reklaminę kampaniją.
Barrington komandoje dirba įvairaus pobūdžio renginių organizatoriai, kurie sėkmingai organizuoja ne tik koncertus, bet ir viešus, privačius bei korporatyvinius renginius. Esant poreikiui galime pasirūpinti vakaro programa, vedėju, atlikėjais ir suteikti  renginiui reikiamą įrangą.
 
Mūsų komanda tai sėkmingos patirties  kūrėjai,  kuriuos vienija :
Profesionalumas  mums svarbu kokybiškai atliktas darbas.
Novatoriškumas – visada siekiame būti vienu žingsniu priekyje.
Ambicingumas – visada padarome daugiau nei reikia.
Dėmesingumas –  klientų norams ir lūkesčiams.

Informaciją apie įvykusius ir būsimus koncertus ir kitus renginius skaitykite kitose puslapio skiltyse.

BARRINGTON komanda  žino, kad sėkmės paslaptis yra ta, kad visi paprasti darbai yra padaromi nepaprastai gerai.
  • Įranga renginiams | nuoma

    Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

    Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

  • Nepamirštami renginiai

    Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
    Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)