Įvykę koncertai

Mumiy Troll

2015-11-13 Pramogų arena || 2015-11-14 Švyturio arena
Net du Mumiy Troll koncertai Vilniuje bei Klaipėdoje! NAUJAUSIO MUMIY TROLL ALBUMO “PIRATINĖS KOPIJOS” PRISTATYMAS LIETUVOJE!   MUMIY TROLL sugrįžta į Lietuvą ir savo gerbėjams atveža neeilinę dovaną. Koncerto priežastis – naujojo albumo „Piratinės kopijos“ pristatymas. Naujausios dainos ir seni, gerai žinomi hitai suskambės net dvejuose koncertuose Lietuvoje – lapkričio 13 d.

MakSim

2015-05-01 Siemens arena || 2015-05-02 Švyturio arena
Popmuzikos princesė MakSim sugrįžta į Lietuvą! 2015 metų gegužės 1 dieną Vilniuje ir gegužės 2 dieną Klaipėdoje Lietuvos sceną ir vėl užburs popmuzikos princesė MakSim. Lietuvoje MakSim pasirodys po 5 metų pertraukos ir pristatys gerbėjams puikiai žinomas, o taip pat dainas iš naujausio savo albumo „Kitokia realybė“. Bilietai platinami visose „Tiketa“ ir „Bilietai.

Auksinio Gramofono Žvaigždės

2015-03-20 Pramogų arena || 2015-03-21 Švyturio arena
Pats griausmingiausias iki šiol RusRadio gimtadienis! 14-tojo „Russkoye Radio Baltiya“ gimtadienio proga Vilniuje ir Klaipėdoje rinkosi pripažintos “Auksinio gramofono” žvaigždės. Kovo 20 Vilniuje „Pramogų“ arenoje, o kovo 21 Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje kartu su puikiai pažįstamais radijo didžėjais žiūrovus linksmino atlikėjai ir grupės: Nyusha, Dmitrij Koldun, grupė „23:45“. Savo gimtadienį radijo stotis šiemet atšventė itin smagiai ir trankiai bei padovanojo nepakartojamą reginį savo klausytojams.

Šansonų karalius Michailas Šufutinskis

2015-03-13 Švyturio arena || 2015-03-14 Pramogų arena
Lietuvoje pirmą kartą pasirodė Rusijos šansonų karalius Michailas Šufutinskis! 2015 metų kovo 13 Klaipėdoje ir kovo 14 dieną Vilniuje koncertus surengė šansonų karaliumi tituluojamas Michailas Šufutinskis. Atlikėjas nekantravo susitikti su Lietuvos publika. Per visus savo karjeros metus čia jis nekoncertavęs, todėl buvo ruošiamas specialus pasirodymas.

Legendinė Suzi Quatro

2014-12-28 Siemens Arena
Legendinė roko atlikėja Suzi Quatro prieš pat Naujuosius sugrįžo į Lietuvą! Roko karalienė Suzi Quatro pasveikino Lietuvos publiką. Visada maloni ir šilta Suzi Quatro grįžo į Lietuvą pademonstruoti jau pusę amžiaus neblėstančio talento. Prieš pat naujuosius metus, gruodžio 28 dieną sostinės "Siemens" arenoje ji pakvietė prisiminti garsiausius hitus.

Ani Lorak - KAROLINA šou

2014-11-07 Siemens Arena
Auksinis Ukrainos balsas Ani Lorak – sugrįžo į Lietuvą! Ukrainos scenos žvaigždė Ani Lorak po 6 metų pertraukos ir vėl apsilankė Vilniuje. Didžiausią savo šou „Karolina“ pristatanti atlikėja, koncertą surengė lapkričio 7 dieną sostinės „Siemens“ arenoje. Atlikėja ruošė įspūdingą pasirodymą, kuriame buvo net keliolika šokėjų.

Fools Garden

2014-09-06 Panevėžys
2014 metų Lietuvos kultūros sostinė – Panevėžys – pirmąjį rugsėjo savaitgalį minėjo 511-ąjį gimtadienį. Šventė buvo organizuojama rugsėjo 5-7 dienomis. Laisvės aikštėje rugsėjo 6 dieną didžiajame koncerte vakaro kulminacija tapo žymiosios grupės "Fools Garden" pasirodymas.

Jurijus Šatunovas

2014-05-09 Švyturio arena
Šių metų gegužės 9-tąją dieną Klaipėdos Švyturio Arenoje vyko legendinio Jurijaus Šatunovo koncertas. Atlikėjas devinto dešimtmečio pabaigoje tapo publikos numylėtiniu. Daugelis bandė jį mėgdžioti, bandydami kurti panašias grupes, tačiau tokio pasisekimo niekas nesulaukė.
  • Įranga renginiams | nuoma

    Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

    Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

  • Nepamirštami renginiai

    Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
    Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)