Viešieji renginiai

RENGINIŲ ORGANIZATORIŲ SUVAŽIAVIMAS

2015-04-22 Rupert
Vyko antrasis „Renginių organizatorių suvažiavimas”!    Tai vieta skirta užmegzti ar atnaujinti partnerystės ryšius bei atrasti ar patobulinti renginių išpildymo ir organizavimo galimybes. Šiais metais suvažiavimo programą sudarė Lietuvos ir užsienio renginių organizavimo, marketingo ir inovacijų ekspertų prezentacijos. Suvažiavimo dalyvių laukė ne tik informatyvi dienos, tačiau ir pramoginė vakaro programa.

STARTUP Lithuania 2014 apdovanojimai

2015-02-05 Pramogų bankas
Organizuota jau tradicija tapusi startuolių apdovanojimų ceremonija, kuri vyko 2015 m. vasario 5 dieną „Pramogų banke“ Vilniuje. Renginyje stiklinėmis statulėlėmis apdovanoti daugiausia per 2014-uosius metus pasiekusios verslo komandos.

Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai

2014-09-05, 06 Laisvės aikštė
Panevėžio miesto 511-tame gimtadienyje rugsėjo 5 ir 6 dienomis, didžiojoje Laisvės aikštės scenoje vyko Lietuvos ir užsienio atlikėjų koncertai. Rugsėjo 5 dieną miesto svečius ir gyventojus sveikino vietiniai ir Lietuvos žymiausi atlikėjai. Rugsėjo 6 dienos pagrindinis didysis koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas per LRT televiziją.

STARTUP Lithuania 2013 apdovanojimai

2014-02-06 Pramogų bankas
2014 metais vasario 6 dieną Vilniaus Pramogų banke vyko iškilmingi Startup apdovanojimai. Ceremonijos metu buvo apdovanoti proveržio, metų investuotojo  ir kitų nominacijų nugalėtojai. Išrinkti Startup Lithuania ambasadoriai.

Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) atidarymas

2013-02-06 MKIC
2013 metais vasario 6 dieną buvo  atidaryta moderniausia Lietuvoje Vilniaus universiteto biblioteka. Atidarymas prasidėjo nuo sveikinimo kalbų ir palaipsniui perėjo prie muzikinių pasirodymų. Atidaryme dalyvavo politikai, dėstytojai bei studentai.
  • Įranga renginiams | nuoma

    Organizuojame mes - švenčiate Jūs!

    Mūsų nuomojama įgarsinimo, apšvietimo įranga patenkins net ir reikliausio kliento poreikius, nuo mažos patalpos iki didelės koncertų erdvės. Nuomojame įvairių dydžių scenas, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias renginiams po stogu ir lauke. Prireikus atliksime visos įrangos montavimo, demontavimo darbus. Susisiekite - mes bendraujantys :)

  • Nepamirštami renginiai

    Padovanokite savo kolektyvui emocijas!
    Barrington komanda, kaip niekas kitas, gali pasiūlyti Jums plačiausią renginių įvairovę. Siūlome tiek teminius vakarėlius, tiek energingas komandos formavimo šventes, tiek galimybes pradžiuginti savo darbuotojus ypatinga išvyka užsienyje. Linksminatės Jūs, organizuojame mes! Susisiekite - mes bendraujantys :)