Eglė Jakštytė ir LAIMĖS choras

Utenos LAIMĖS choras ir jo generolė Eglė Jakštytė Panevėžio miesto 511-to gimtadienio proga muzikiniais kūriniais sveikino miesto gyventojus ir jo svečius. Atlikėja su choru pasirodė pirmajame miesto gimtadienio vakariniame koncerte. Muzikinė programa buvo sudaryta tiek iš choro, tiek iš atlikėjos solinių pasirodymų.

2014 m. TV muzikinio projekto "Chorų karai" dalyviai Utenos "Laimės" choras ir jo generolė Eglė Jakštytė Panevėžio miesto 511-tame gimtadienio pirmajame koncerte atliko įvairius muzikinius kūrinius bei specialią choreografiją. Uteniškiai spėjo du kartus pakeisti sceninį įvaizdį. Miesto gyventojo svečiai turėjo galimybę išgirsti ne tik choro, bet ir solines Eglės Jakštytės dainas.

Eglė Jakštytė dalyvavo tokiuose TV projektuose kaip "Muzikos akademija", "Žvaigždžių duetai 4", "Žvaigždžių duetai 5", "Kviečiu šokti". Ji tapo pirmąja moterimi, kuri kada nors nugalėjo LNK muzikiniame šou. Šiuo metu atlikėja vykdo aktyvią koncertinę veiklą, yra išleidusi 2 albumus, o jos dainos skamba radijo stočių topuose.