Skylė

Grupė "Skylė" prisijungė prie kitų atlikėjų pasirodymų gausos Vilniaus universiteto mokslo komunikacijos ir informacijos centro atidarymo renginyje. Grupė atliko muzikinę gyvo garso programą. Pasirodymo metu galima buvo išgirsti visiems gerai žinomas grupės dainas. 

Pati grupė "Skylė" save apibūdina kaip kūrybinį sambūrį, susikūrusį Vilniuje dar 1991-aisias Lietuvos istorinio lūžio metu byrant Sovietų Sąjungai. Būtent šis sambūris ir atliko muzikinius savo kūrinius Vilniaus universiteto mokslo komunikacijos ir informacijos centro atidarymo renginyje.

Grupės "Skylė" kūrybiniame bagaže jau daugiau nei dvidešimt albumų, tarp kurių ir muzika reginiams-spektakliams. Pradžioje, be pagrindinės dabartinės vokalistės Aistės Smilgevičiūtės, komanda kryptingai kūrė savitą poetinį - muzikinį eliksyrą. Pagrindas iš roko muzikos apaugo ir įsiurbė neofolko, bard, punk, artroko gijas ir kitus elementus. Su pagrindinės vokalistės Aistės atėjimu 1997-aisiais muzikiniame ir tekstiniame audinyje išryškėjo gaivališka baltiškoji linija. Instrumentuotę nuolat spalvina akustiniai instrumentai - smuikas, akordeonas, fleita, violončelė, kanklės, dambrelis.