Organizuoti renginiai: viešieji ir verslo įmonių

Ukrainos reformų konferencija

Dviejų dienų Lietuvos ir Ukrainos rengiama tarptautinė IV Ukrainos reformų konferencija Vilniuje. Liepos 7 d. renginys buvo organizuojamas prezidentūroje. Liepos 8 d. - LR Seime.

Šios konferencijos metu siekiama įvertinti Ukrainos nueitą reformų kelią, mobilizuoti tarptautinės bendruomenės politinę paramą įgyvendinant reformas Ukrainoje. Skatinamas dialogas tarp pilietinės visuomenės ir vyriausybės bei parlamento.

Ukrainos reformų konferencija atsižvelgiant dėl vis dar neaiškios COVID-19 situacijos buvo vykdoma mišriu formatu - dalis dalyvių atvyko į Vilnių, dalis prisijungė virtualiai.

Pirmosios dienos akimirkos

Antrosios dienos akimirkos

Dviejų dienų renginyje dalyvavo Lietuvos ir Ukrainos prezidentai Gitanas Nausėda bei Volodymyras Zelenskis, vyriausybių vadovai Ingrida Šimonytė ir Denysas Šmyhalis, dalyvius sveikino Lietuvos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Konferencijos dalyviai - Ukrainos, Europos Sąjungos (ES) ir NATO, kitų valstybių užsienio reikalų ministrai ir pareigūnai, tarptautinių organizacijų, tarptautinių finansinių institucijų, verslo ir pilietinės visuomenės atstovai.

Mes - Jūsų paslaugoms!  

Užsienio reikalų ministerijos "Vidurvasario sniego susitikimas" (angl. Midsummer Snow Meeting) nuotolinis renginys 

Prisidėjome organizuojant 2021-06-17/18 dienomis vykstančio Užsienio reikalų ministerijos rengiamo neformalaus Lietuvos ir užsienio saugumo politikos ekspertų "Vidurvasario sniego susitikimo". Renginio metu aptariami transatlantinei bendruomenei kylantys iššūkiai ir atsakas į juos!

13 Baltijos jūros valstybių ministrų nuotolinis renginys 

2021-06-01 d. Vilniuje surengtas Baltijos jūros regiono valstybių užsienio reikalų ministrų ir kitų aukšto lygio pareigūnų virtualus susitikimas, skirtas Lietuvos pirmininkavimo Baltijos Jūros Valstybių Tarybos (BJVT) pabaigai pažymėti.

Susitikimo dalyviai padėkojo Lietuvai už sėkmingą pirmininkavimą ir palinkėjo sėkmės Norvegijai, perimančiai pirmininkavimą BJVT nuo liepos 1 dienos.

Susitikime dalyvavo Danijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos ir Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai bei aukšto lygio atstovai. 

"Europos burių 2021" apdovanojimai 

Tryliktąjį kartą vyko "Europos burių 2021" apdovanojimai skirti tiems, kurie savo darbais kuria gražesnę ir geresnę Lietuvą. Užutrakyje, po atviru dangumi, statulėlėmis šiemet skirtingose nominacijose apdovanoti 8 projektai:

  • Nominacija "Už investicijas į ateities mokyklą" atiteko projektui "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis".
  • Nominacija "Už investicijas į žmogų" paskirta Socialinės įdarbinimo agentūros SOPA projektui "Aktyvūs ir reikalingi".
  • Nominacija "Už efektyvumą medicinoje" paskirta projektui "Naujos prostatos vėžio diagnostikos priemonės (NPVDP)".
  • Nominacija "Už kūrybiškiausią projekto viešinimą" atiteko projektui "Aš tavo kaimynas. Nerūšiuok manęs. Susipažinime".
  • Nominacija "Už įdomiausius smulkaus verslo projektus" paskirta Investicija į lietuvių prekės ženklą "The Knotty Ones".
  • Nominacija "Už inovatyviausius sprendimus" skirta projektui "Investicija į apskaitą automatizuojantį startuolį "RoboLabs".
  • Nominacija "Už darnios aplinkos kūrimą" atiteko projektui "Paviršinių nuotekų sistemų tvarkymas Vilniaus mieste".
  • Nominacija "Už bendruomeniškumo kūrimą" paskirta projektui "Tyla - ne kliūtis žinoti, suprasti ir bendrauti".

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokių renginių įgyvendinimo!

Nuotolinė konferencija "Kaip rengiamasi užtikrinti gyventojų saugumą branduolinės ir radiologinės avarijos metu?"

2021-05-27/28 d. vyko Norway grants finansuojamo projekto "Lietuvos išankstinio perspėjimo apie branduolinį pavojų sistemos vystymas" nuotolinė konferencija. Daugiau kaip 20 pranešėjų iš 9 valstybių, atstovauja skirtingas institucijas, pristato situaciją savo šalyse, diskutuoja ir atsako į žiūrovų klausimus.

Pandemija nėra kliūtis profesionalioms konferencijoms organizuoti!

7th Annual Japan-Lithuania Joint Symposium of Life Sciences

Dalinamės prisiminimais iš gruodį vykusio online renginio "7th Annual Japan-Lithuania Joint Symposium of Life Sciences" kuriuo metu Lietuvos ir Japonijos sveikatos mokslų atstovai dalinosi patirtimi ir idėjomis sveikatos srityje. Dėl saugumo reikalavimu ir viruso plėtimo prevencijos, renginys vyko nuotoliniu būdu.

Džiaugiamės galintys būti inovacijų ir tarptautinių ryšių kūrimo dalimi.

Būkime sveiki ir saugokime vienas kitą. 

Health for all 2020 nuotolinis renginys 

Šiais neįprastais laikais ypatingai yra svarbi mūsų ir aplinkinių sveikata. 

Būtent žmogaus sveikatai buvo skirtas šis online renginys. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Barrington Events kartu su Kauno technologijų universitetu sukūrė online platformą Health For All 2020, kurioje, lapkričio 19 ir 20 dienomis, specialistai iš įvairių sveikatos priežiūros sričių turėjo galimybę pasidalinti savo žiniomis su kolegomis net neišeinant iš savo namų.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie šio renginio organizavimo ir įgyvendinimo.

Susipažinti su virtualia platforma galite čia >>> https://healthforall.lt/virtual-event

Nuotolinis visuotinis
Lietuvos teisėjų susirinkimas

Online renginiai Barrington Events komandai ne problema! Barrington Events pastangomis, spalio 2 dieną, buvo organizuoti neeilinis Visuotinis, o lapkričio 6 dieną, Visuotinis teisėjų susirinkimai, kurie vyko nuotoliniu būdu ir juose dalyvavo virš 550 teisėjų.

Barrington Events kolektyvas yra be galo laimingas, galėdamas padėti šiais neįprastais laikais, Lietuvos teisėjams renginių organizavime bei darbų koordinavime.

Tarptautinė konferencija "Būsto sektoriaus perspektyvos. Pastatų energinio efektyvumo didinimas" 

Kiekvienais metais, Spalio pradžioje yra minima Būsto diena. Šiais metais, spalio 1 dieną, Valdovų Rūmuose. Ta proga Barrington Events kartu su Būsto energijos taupymo agentūra, Aplinkos ministerija, Lietuvos būsto rūmais ir "Lietuvos butų ūkis" asociacija organizavo Būsto Dienos Tarptautine Konferenciją "Būsto Sektoriaus Perspektyvos. Pastatų Energinio Efektyvumo Didinimas". Šios konferencijos metu buvo pristatytos svarbiausios strategijos ir kryptis būsto valdymo sektoriuje, bei pagrindiniai žingsniai jas įgyvendinant. Buvo aptartos pagrindinės problemos ir iškelti sprendimo būdai.

Pasveikinimo žodį tarė: Lietuvos būsto rūmų prezidentė Daiva Matonienė, "Lietuvos Būtų Ūkis" asociacijos prezidentė Vladzė PrunskienėSavo įžvalgomis nuo scenos pasidalino: Aplinkos viceministras Marius NarmontasLietuvos ilgalaikės pastatų renovacijos strategijos rengėjai Tomas Kairys, Rapolas Striūkas ir Inga Valuntienė, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius, Europe EEIG asociacijos (Briuselis) direktorė Vicky Mosteyrin Perdiguero, LR Energetikos ministerijos viceministrė Lina Sabaitienė.

Dėkojame dalyviams ir pranešėjams už tokį produktyvų renginį ir linkime sėkmingų darbų. 

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos renginys "Saugau save ir tave"

2020-09-27 buvo minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena, kur VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su Barrington Events komanda kvietė visus dar kartą įvertini savo elgesį, budrumą ir sąmoningumą dalyvaujant eisme. Gausus renginio dalyvių būrys vos tilpo Vilniaus Katedros aikštėje. Daugybę šeimų pritraukęs renginys edukacinėmis pramogomis džiugino tiek vaikus, tiek suaugusius. Į renginį atvykusieji galėjo iš arti pamatyti saugumą užtikrinančių tarnybų - Lietuvos policijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, greitosios medicinos pagalbos stoties, Lietuvos kariuomenės karo policijos ir Lietuvos sienos apsaugos tarnybos automobilius, ekipuotes, darbo ginklus ir iš pirmų lūpų išgirsti apie tarnybų darbo ypatumus, išvysti moto akrobatų "Utena stuntriders" pasirodymą ir išbandyti kitas pramogas.

"Europos burių" apdovanojimai

2020-09-18 Vilniuje vyko Barrington Events kartu su Finansų ministerija organizuotas renginys "Europos burių" apdovanojimai. Šio renginio metu buvo apdovanojami pažangiausi ir reikšmingiausi Europos Sąjungos investicijomis finansuoti projektai, tokie kaip investicijos į žmogų, šiuolaikinės aplinkos kūrimas, smulkaus verslo plėtra, atsinaujinančių šaltinių skatinimas, inovacijos ir kt. Renginio metu džiaugėmės, kaip ES investicijos pakeitė ir toliau keičia šalį lyginant kokia ji buvo prieš daugiau kaip 10 metų.

Jūros šventė su įmone "Lietuvos geležinkeliai"

2020-07-25 "Lietuvos geležinkeliai" kartu su Barrington Events kvietė lankytojus į Klaipėdos geležinkelio stotį, kur buvo galima pasižvalgyti po lokomotyvo bei keleivinio traukinio mašinistų kabinas, susipažinti su istorine paroda apie keliones traukiniais ir laimėti prizų pramogose. Klaipėdos miesto gyventojai bei svečiai į geležinkelių stotį buvo vežami specialaus "Lietuvos geležinkelių" traukinuko, o atvykus į stotį dalyvius pasitiko skambi muzika bei aktoriai, kviečiantys užeiti bei išbandyti visas pramogas.

Sumnerio Welleso
deklaracijos 80-ečio minėjimas

2020-07-23 vyko jubiliejus, istoriniam Sumnerio Welleso deklaracijos pasirašymo 80-mečiui paminėti.

Vilniuje prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos būrys vilniečių ir miesto svečių bei šventės dalyviai susirinko švęsti Sumnerio Welleso deklaracijos pasirašymo 80-metį, kurio metu vyko iškilmingos vėliavų nešimo ceremonijos, sugroti Baltijos šalių ir JAV himnai, pristatyta istorinė archyvinių dokumentų ir fotonuotraukų paroda. Sveikinimo žodį ar kalbą nuo scenos taria LR prezidentas, LR seimo pirmininkas, Aukščiausiosios Tarybos - atkuriamojo Seimo pirmininkas, buvęs LR prezidentas Valdas Adamkus, JAV Ambasadorius, LR Seimo Tarpparlamentinės ryšių su JAV grupės pirmininkas.

Renginio metu virš aikštės skrenda JAV naikintuvai, o vakare rodomi JAV ambasados pristatomi klasikiniai amerikietiški filmai.

Barrington Event be galo didžiuojasi galimybe prisidėti prie tokio renginio organizavimo ir įgyvendinimo.

2020 m pasaulio spaudos fotografijos paroda

2020-07-03 Lukiškių aikštėje, Vilniuje vyko "Pasaulio spaudos fotografijos 2020" parodos atidarymas, prie kurios organizavimo prisidėjo ir Barrington Events komanda.

Parodą atidarė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir Nyderlandų Karalystės ambasadorė Lietuvoje Bonnie Horbach, kurie pakvietė susipažinti su šių metų balandį vykusio tarptautinio fotožurnalistų konkurso laureatų darbais.Lietuvos ir užsienio reikalų ministrų susitikimas

2020-06-15 vyko Lino Linkevičiaus, Baltijos šalių bei Lenkijos užsienio reikalų ministrų, Barrington Events organizuotas, susitikimas Vilniuje.

Jo metu buvo aptartas tarpusavio bendradarbiavimas ir Covid-19 pandemijos įvestų apribojimų lengvinimo veiksmai. Be to L. Linkevičiaus ir Lenkijos užsienio reikalų ministras Jaceko Czaputowičiaus aptarė dvišalę darbotvarkę, saugumo, energetikos klausimus.

Susitikimas vyko kaip tik minint 80-ąsias sovietinės okupacijos ir trėmimų į Sibirą metines, todėl ministrai pabrėžė, kaip svarbu pripažinti savo istoriją.

BETA nuotolinė konferencija

2020-04-21/23 d. vyko tiesioginė Būsto energijos taupymo agentūros vaizdo konferencija.

Renginys buvo skirtas daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų administratoriams. Konferencijos metu buvo kalbama apie daugiabučių namų atnaujinimo programos teisinį reguliavimą, pasitaikančias projektų įgyvendinimo klaidas. Kas svarbu rengiant investicijų planus ir kaip tinkamai užbaigti projektą. Taip pat buvo aptariami paslaugų ir darbų pirkimai, kuriuos atlieka perkančiosios ir ne perkančiosios organizacijos, su pirkimais susijusios klaidos, kaip to išvengti. Koks turi būti komunikavimas su gyventojais ir susijusios informacijos pateikimas.

Renginys vyko nuotoliniu būdu, jame kasdien dalyvavo 10 lektorių, keli projektų vadovai, operatorių grupė bei jungėsi 120 konferencijos dalyvių, kuriems konferencija buvo transliuojama online.

Vilnius Ministerial Meeting 

2020-03-10 Valdovų rūmuose įvyko Užsienio reikalų ministerijos didžiulis ir svarbus susitikimas, į kurį atvyko net devynių užsienio šalių ministrai. Iškilmingas renginys vyko Valdovų rūmuose.

Susitikimo metu dalyviai kalbėjosi apie Aljanso sprendimus dėl kolektyvinės gynybos įgyvendinimo NATO rytiniame flange, diskutavo apie Rusiją, Kiniją, dėl informacinių technologijų ir 5G saugumo, aptarė NATO vaidmenį terorizmo priešakyje, paminėjo energetinio saugumo svarbias detales.

Snow meeting 2020 

2020-01-16/17 d. vyko kasmetinė Užsienio reikalų ministerijos tarptautinė konferencija "Snow meeting 2020". Jos metu aptariamos saugumo bei politikos idėjos ir strategijos susijusios su Rusija. Iškilmingas renginys vyko Esperanza Resort & SPA.

"Nordplus" projektų tarptautinis seminaras

2020-01-09/10 Baltijos šalių švietimo organizacijos surengė Nordplus projektų tarptautinį seminarą Estijoje, kurio metu Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai kalbėjosi apie rengiamas metodines rekomendacijas, kurių pagalba būtų galima mokiniams pamokų metu perduoti informaciją apie inovacijas bei intelektinę nuosavybę. Tai mokinius paskatintų domėtis inovacijomis bei ugdytų platesnį mąstymą. 

Užsienio reikalų ministerijos forumas 

Užsienio reikalų ministerija 2019-11-21 surengė forumą "LIETUVIŲ CHARTAI 70: DIASPORA - NEPRIKLAUSOMAI LIETUVAI" siekiant paminėti Lietuvių Chartos 70-metį ir Pasaulio lietuvių metus.

Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti 

2019-11-17 Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje vyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos renginys "Neužgesk", skirtas paminėti Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Pagrindinis renginio simbolis tai iš žvakučių sudėliota širdis, kurią kartu kūrė visi renginio dalyviai. Širdis renginio metu simbolizavo atminimą žuvusiems keliuose, o žvakučių skleidžiama šviesa skatino susimąstyti ir pagerbi tragiškai žuvusius žmones eismo įvykiuose.

Kokybės konkurso apdovanojimai 2019

2019-12-13 Švietimo mainų paramos fondas organizavo renginį "Kokybės konkurso apdovanojimai 2019", kurio metu buvo kalbama apie kokybiškiausius 2019 metų projektus, geriausiai įgyvendintas veiklas, tvariausius bendradarbiavimo pavyzdžius. Jau dvyliktus metus apdovanojimai bei pagerbiami visų Švietimo mainų paramos fondo veiklų dalyviai ir partneriai bei apdovanojamos programos "Erasmus+" projektus įgyvendinusios institucijas.

Kontaktų mugė "MedANTOR 2019"

2019 metų lapkritį "The Ritz-Carlton Moscow" viešbučio konferencijų salės patalpose vyko Lietuvos sveikatos turizmo skatinimo kontaktų mugė "MedANTOR 2019", kurios metu buvo pristatomos Lietuvos sveikatos turizmo galimybės. Renginiui buvo paruošti spaudos pranešimai, kurie vėliau buvo publikuojami įvairioje Rusijos žiniasklaidoje.

Būsto energijos taupymo agentūros

tarptautinė konferencija

2019-11-08 Būsto energijos taupymo agentūra kartu su LR aplinkos ministerija surengė tarptautinę konferenciją, kurios metu siekė nustatyti strategines veiklos kryptis, kurios iki 2050 m. leis užtikrinti ekonomiškai efektyvų esamų pastatų pertvarkymą į nulinės energijos pastatus.

Diplomato dienos renginys

2019-11-06 Diplomato dienai paminėti Užsienio reikalų ministerija Vaidilos teatre organizavo renginį, kuriuo pagerbė asmenis baigusius darbą diplomatinėje tarnyboje.

Švietimo mainų paramos fondo konferencija 

2019-10-16 vyko Švietimo mainų paramos fondo konferencija, kurios metu buvo pasakojama apie programos "Erasmus+" svarbą ir reikšmę Lietuvos švietimo ir mokymo kokybės gerinime. Taip pat buvo kalbama apie tai, kaip Lietuvoje pasibaigus tarpsektoriniui projektui toliau yra naudojami sukurti produktai.

Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena 

2019-09-29 Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos minėjo #KELIAUJANČIŲJŲ IR VAIRUOTOJŲ DIENĄ. Renginys buvo skirtas norint atkreipti dėmesį į saugų eismą, vairuotojų elgesį bei greitį kelyje, saugumo priemones tamsiuoju paros metu, pagarbą kitiems vairuotojams. Renginio šūkis "Būk matomas ir saugus"! 

VU tarptautinė konferencija Kazachstane 

2019-09-23/28 d. Karagandos medicinos universitete (Kazachstanas) Vilniaus universiteto atstovai organizavo tarptautinę konferenciją. Jos metu pasakojo apie aukštą mokslą bei stengėsi užsienio studentus sudominti nuolatinėms ar dalinėms studijoms Lietuvos universitetuose, taip pat kvietė kurti bendrus projektus aukštojo mokslo srityje.

Technologijų tendencijų forumas "Innovation Drift"

2019 vasarą vyko jau ketvirtasis ateities technologijų tendencijų forumas "Innovation Drift", kuris vyksta tik kas antrus metus. Šio forumo tikslas buvo skatinti inovacijų vystymąsi Lietuvoje. Renginio metu buvo kalbama apie mokslo, verslo ir valstybinio sektoriaus bendradarbiavimą, ateities Lietuvą, naująsias technologijas, sveikatos, gyvybės mokslus, kibernetinį saugumą ir kitomis temomis, siekiantiems tiek pristatyti inovacijas, tiek pasitelkti praktinį jų pritaikymą.

Jaunimo festivalis su Role models 

2019-06-12 vyko "Jaunimo festivalis su Role models", kurio iniciatorius Švietimo mainų paramos fondas. Renginio metu jaunimas buvo kviečiamas susipažinti su Visaginu, miesto tradicijomis, kultūra bei pasiklausyti įdomių vietinių žmonių istorijų.

Tarptautinė konferencija melioracijos klausimais 

2019 05 27/29 net dešimties užsienio atstovai susirinko į Žemės ūkio ministerijos kartu su Lietuvos melioracijos įmonių asociacijos organizuotą #tarptautinę konferenciją, kurios metu buvo kalbama apie melioraciją. Renginys pavadintas "RECONSTRUCTION OF AGRICULTURAL DRAINAGE SYSTEMS IN THE CONTEXT OF CLIMATE CHANGE". 

Saugaus eismo diena 

Jau 14-tus metus iš eilės trijuose Lietuvos miestuose , tai yra Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje tuo pačiu metu buvo minima #SAUGAUS EISMO DIENA, kurios iniciatorė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Renginio tikslas skatinti saugų eismą kelyje, renginio šūkis "Nevairuok išgėręs".

Kasmetinis Vilniaus vandenų metų apžvalgos ir apdovanojimų renginys

"Metų legendos" - su tokiu šūkiu pasitikome įspūdingą šių metų renginį! Net neabejojame, kad kiekvienas kolektyvas turi savo legendas, kurias būtų už ką nominuoti, paminėti, prisiminti, pagerbti.

O gal kartais ir pašmaikštauti?  Ir paskelbti ne tik "Metų proveržio", bet ir "Metų nepalaužiamojo" nominaciją.

ŠMPF apdovanojimai 

2018-11-13 vyko Švietimo mainų paramos fondo renginys "Kokybės konkurso apdovanojimai 2018".

Renginys skirtas skleisti žinią apie kokybiškiausius projektus, geriausiai įgyvendintas veiklas, tvariausius bendradarbiavimo pavyzdžius.

Jau dvyliktus metus apdovanojamos ne tik programos "Erasmus+" projektus įgyvendinusios institucijas, bet ir įteikiami apdovanojimai bei pagerbiami visų Švietimo mainų paramos fondo veiklų dalyviai ir partneriai.

Finansinių technologijų tarptautinė konferencija
"The Fintech Inn"

Vyko didžiausia finansinių technologijų tarptautinė konferencija ,,The Fintech Inn". Renginyje buvo diskutuojama apie finansinių technologijų tendencijas, progresą, iššūkius bei galimybes, aptariama informacija apie naujoves, iššūkius, naujų technologijų perspektyvas ateityje, investicijose ir kituose finansų sektoriuose. Taip pat buvo galima matyti daugybę svečių, kurie yra gerai pasaulyje žinomi pramonės lyderiai, politikai, inovacijas vystančių įmonių atstovai. Renginį organizavo Finansų ministerija, Lietuvos bankas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir VšĮ "Investuok Lietuvoje" , o jam pasiruošti padėjo Barrington Events komanda.

"LBankiada"  Lietuvos banko

renginys komandos formavimui

2018-06-22 vyko Lietuvos Banko darbuotojų vasaros renginys Roko sodyboje.

Tikriausiai, niekam ne paslaptis, kad geriausias laikas komandos formavimui yra vasara. Gamtos apsuptyje gimsta pačios kūrybiškiausios idėjos, komandos visiškai atsiriboja nuo darbų ir leidžiasi į nuotykių ir iššūkių pilną dieną!

Puikiai savo laiką Roko sodyboje praleido ir Lietuvos banko darbuotojai, kurie ne tik gavo "pasukti smegenis" ir išspręsti įvairius rebusus, bet ir pasilinksmino, taip kartu kuriant dar artimesnį ryšį, kuris, tikime, veda visą kolektyvą į priekį! Juk kartu kuriame didesnę naudą visuomenei! 

Profesinis mokymas - tavo ateities karjera!

Renginio metu buvo kalbama apie tai ar praktinės žinios yra laikomos vertingesnėmis nei teorinės? Šiomis dienomis ne retai išgirstame, kad šiuolaikinį profesinį išsilavinimą įgijusiems atsiverčia didelės karjeros galimybės. Norint su tokia susiformavusia nuomone supažindinti, o taip pat kai kuriems ir pakeisti nuomonę apie profesinio ugdymo galimybes, Kvalifikacijos ir profesinio mokymo centras kartu su Barrington Events net 10-tyje Lietuvos miestų suorganizavo edukacinių-pramoginių renginių ciklą. Skirtinguose Lietuvos miestuose vyksiančių renginių metu dalyviai buvo supažindinti su profesinio mokymo ateities perspektyvomis bei karjeros galimybėmis, verslo įmonėse naudojamomis inovatyviomis technologijomis. Taip pat buvo dalinamasi sėkmės pavyzdžiais. Renginių vedėjas buvo gerai žinomas dainininkas, radijo laidų vedėjas, televizijos projektų dalyvis Petras Daunys.


VTD UNESCO renginys

2018-03-20/21 dienomis Valstybinis turizmo departamentas organizavo pažintinį turą "UNESCO pasaulio paveldas Lietuvoje". Jo tikslas skatinti vietinį turizmą.

Pažintinio turo metu buvo susipažinta su gamtos ir kultūros paveldo objektais Aukštaitijos ir Dzūkijos regionuose, turizmo naujovėmis bei pagrindiniais produktais.

Dalinamės nepakartojamais Lietuvos paveldo objektų vaizdais.

Antrasis "Renginių organizatorių suvažiavimas"

Tai vieta skirta užmegzti ar atnaujinti partnerystės ryšius bei atrasti ar patobulinti renginių išpildymo ir organizavimo galimybes. Šiais metais suvažiavimo programą sudarė Lietuvos ir užsienio renginių organizavimo, marketingo ir inovacijų ekspertų prezentacijos. Suvažiavimo dalyvių laukė ne informatyvi dienos ir pramoginė vakaro programa. Renginio svečiais buvo Lietuvos konferencijų, seminarų, verslo, pramoginių, privačių bei viešų renginių organizatoriai. Suvažiavimo tikslas-skatinti industrijos atstovų pasitikėjimą, pristatyti užsienio renginių organizavimo tendencijas, skatinti jas Lietuvos renginių organizavimo srityje. Pagrindinė programos tema - renginiai ateityje, kaip patobulinti jų organizavimą jau dabar. Renginio svečiai Lietuvos konferencijų, seminarų, verslo, pramoginių, privačių bei viešų renginių organizatoriai. Dalyvavimas suteiks naujų žinių bei galimybę atrasti naujų kontaktų, reikalingų sėkmingam renginių organizavimui.STARTUP Lithuania apdovanojimai 

Organizuota jau tradicija tapusi startuolių apdovanojimų ceremonija, kuri vyko 2015 m. vasario 5 dieną "Pramogų banke" Vilniuje. Renginyje stiklinėmis statulėlėmis apdovanoti daugiausia per 2014-uosius metus pasiekusios verslo komandos.

Ekrane pasirodžiusios geriausio metų startas, metų proveržio, technologinio sprendimo, investicijos, investuotojo bei partnerystės nominacijos atskleidė jų nugalėtojus. Kiekvienoje kategorijoje laimėtojus išrinko VšĮ "Versli Lietuva" kuruojamos bendruomenės "Startup Lithuania" patarėjų taryba.

Vakaro pradžią paskelbė merginų duetas "Elle G", o kulminacija tapo grupės "The Colours Of Bubbles" atliekami muzikiniai kūriniai. Rihardas Jonaitis buvo iškilmingos ceremonijos vedėjas.


Panevėžio miesto 511 gimtadienio koncertai

Panevėžio miesto 511-tame gimtadienyje rugsėjo 5 ir 6 dienomis, didžiojoje Laisvės aikštės scenoje vyko Lietuvos ir užsienio atlikėjų koncertai. Rugsėjo 5 dieną miesto svečius ir gyventojus sveikino vietiniai ir Lietuvos žymiausi atlikėjai. Rugsėjo 6 dienos pagrindinis didysis koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas per LRT televiziją. Panevėžio miesto gimtadienio koncertą vedė Juozo Miltinio dramos teatro aktoriai Toma Razmislavičiūtė - Juodė ir Andrius Povilauskas. Abu vedėjai yra panevėžiečiai, kurie miesto gimtadienio koncertą vedė ne pirmą kartą. Panevėžio miestą sveikino bei muzikinius pasirodymus atliko Lietuvoje gerai žinomi atlikėjai taip pat TV projektų "Lietuvos Talentai", "Šok su manimi" ir "X-Faktorius" dalyviai. Vakaro kulminacija tapo bene populiariausio Lietuvoje atlikėjo Donny Montell pasirodymas, kuris užbaigė pirmojo vakaro koncertą. Rugsėjo 6 dieną, Laisvės aikštėje vykusį koncertą tiesiogiai beveik 4 valandas transliavo LRT televizija. Koncerto metu buvo pristatyti reportažai apie Panevėžio istoriją bei įvairius renginius.


. STARTUP Lithuania apdovanojimai 

2014 metais vasario 6 dieną Vilniaus Pramogų banke vyko iškilmingi Startup apdovanojimai. Ceremonijos metu buvo apdovanoti proveržio, metų investuotojo ir kitų nominacijų nugalėtojai. Išrinkti Startup Lithuania ambasadoriai.

Jaunuosius startuolius sveikino ūkio vice-ministras Kęstutis Trečiokas bei verslios Lietuvos direktorius Mantas Nocius. Vilniuje "Pramogų banke" vykusiame STARTUP Lithuania renginyje buvo atskleisti svarbiausi Lietuvos startuolių laimėjimai, apdovanotos sėkmingiausios pradedančiųjų verslininkų komandos. Charizmatiškasis renginio vedėjas Vytautas Rumšas, atlikėjas Soliaris ir projekto ,,Lietuvos balsas" dalyvė Jakaterina apdovanojimų vakarui suteikė daug gerų emocijų.


Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) atidarymas 

2013 metais vasario 6 dieną buvo atidaryta moderniausia Lietuvoje Vilniaus universiteto biblioteka. Atidarymas prasidėjo sveikinimais ir perėjo prie muzikinių pasirodymų. Atidaryme dalyvavo politikai, dėstytojai bei studentai. Atidarymo renginys prasidėjo nuo multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio pasirodymo, Rasos Gelgotienės vadovaujamo choro "Gaudeamus" atliktu studentų himnu bei Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sveikinimo kalbų. Renginį vainikavo šventinis koncertas, kuriame dalyvavo atlikėja Ieva Narkutė, grupės "Arbata", "Skylė" ir "G&G Sindikatas". Po koncertinės programos svečiai mėgavosi kino teatro ,,Pasaka" naktiniu filmo seansu. 

UAB "Transporto Marisa" renginys

UAB "Transporto Marisa" kolektyvas savo kalėdinį vakarą šventė pagal senąsias lietuviškų vestuvių tradicijas. Vakaro svečiai buvo pasiskirstę vaidmenimis ir pasipuošę tautiniais drabužiais, ragavo apeiginę vestuvių duoną - karvojų, o folkloro kolektyvas "Poringė" surengė pačias smagiausias lietuvių liaudies šokių pamokas.

Elstila vasaros linksmybės
azartiškame konkūro siautulyje

Barrington Events komanda UAB "Elstila" darbuotojams bei partneriams surengė įsimintiną azarto ir siautulingų linksmybių šventę, kurioje kiekvienas galėjo išbandyti savo fortūną bei pajusti komandinę dvasią.

Šventė, kurioje dalyvavo daugiau nei 300 svečių, vyko vaizdingoje ir puikiai renginio tematiką atitikusioje Visuomenės harmonizavimo parko Hipodromo erdvėje.

Renginio metu dalyvius stebino konkūro varžybos su profesionaliais raiteliais bei žirgais, kazino žaidimų gausa, kur kiekvienas galėjo panaudoti renginio pradžioje gautus menamus pinigus, įvairios aktyvios komandinės pramogos, o taip pat savo dainomis džiugino legendinis kantri stiliaus atlikėjas Virginijus Stakėnas bei balsingoji Mia.

Lindstrom rojaus obuoliukai, pragaro vinukai 

UAB "Lindstrom" darbuotojai Barrington organizuotame renginyje aiškinosi savo prigimtinę aistrą - ar jie tamsūs demonai, ar drovūs angelėliai, o gal viskas viename? Kokie rūgštūs kartais būna tie rojaus obuoliukai ir kokie aštrūs tie pragaro vinukai. Svečiai turėjo galimybę sudalyvauti azartinių žaidimų, aštrių pojūčių, ugningos muzikos, pagundų ir dangiško žavumo vakaro programoje!

Siemens Osakeyhtio Lietuvos filialo KICK-OFF 2014 

Įmonės "Siemens Osakeyhtio" Lietuvos filialo finansinių metų pabaigos "Kick off 2014" renginys vyko gamtos apsuptoje sodyboje. Renginio metu susipažinta su senaisiais vestuviniais papročiais bei tradicijomis. Renginio dalyviai galėjo dalyvauti specialiai jiems paruoštoje teminėje programoje.


C GATES komandos formavimo renginys 

C GATES kolektyvas stiprino savo komandą aktyviai dalyvaujant specialiai jiems paruoštoje programoje. Renginio programą sudarė įvairios sportinės veiklos. Kolektyvas galėjo mėgautis ne tik aktyvia veikla, bet ir gamtos kraštovaizdžiu. Komandos formavimo renginyje dalyviai išmėgino savo jėgas plaukime baidarėmis, estafetėse ir kitose netradicinėse komandinėse užduotyse. Vakaro kulminacija tapo iškilmingi komandų apdovanojimai.

Užsakykite renginį Barrington Events