Organizuoti renginiai: viešieji ir verslo įmonių

Tarptautinė inovacijų konferencija "GovTech Leaders"

2023 m. gegužės 9 d. Vilniuje organizuota tarptautinė inovacijų konferencija GovTech Leaders 2023, kuri jau ketvirtą kartą pritraukė viešojo sektoriaus profesionalus ir technologijų entuziastus.

Konferencijos tikslas – suburti valstybės, technologijų ir inovacijų sektorių lyderius aptarti, kaip technologijos gali būti naudojamos siekiant pagerinti viešąsias paslaugas.

Šių metų konferencijos tema R E I M A G I N E paskatino dar kartą permąstyti, kaip galime pasitelkti naujausias technologijas bei inovacijas ir sukurti veiksmingesnę bei efektyvesnę viešojo sektoriaus ateitį.

Saugaus eismo renginys "Nauja mada - kultūra kelyje"

2023 m. balandžio 22 d. Vilniaus Katedros aikštėje organizuotas saugaus eismo renginys "Nauja mada – kultūra kelyje". Mažieji renginio dalyviai turiningai ir įdomiai laiką leido renginio rėmėjo "Girteka" atšvaitų zonoje. Visos popietės metu juos džiugino policijos pagalbininkas šuniukas Amsis. Be to, vaikai galėjo mokytis kelių eismo taisyklių, mini elektromobiliuku įveikdami specialiai jiems įrengtą trasą.

Suaugusieji taip pat turėjo kur pasivaržyti – viso renginio metu vyko 2 rungčių turnyrai: kelio ženklo dėlionė užsidėjus girtumo efektą sukuriančius akinius ir varžybos, kas greičiau ir taisyklingiau lengvajame automobilyje įmontuos vaikišką kėdutę. Katedros aikštėje buvo galima susipažinti ir su įvairių Lietuvos specialių tarnybų technika bei automobiliais, kuriuose sumontuota speciali įranga.

Renginio pabaigoje vyko koncertas – pasirodymą dovanojo televizijos projekto "X Faktorius" finalistas R. Guido.

Mokymai potencialiems projektų rengėjams

Kovo 7 d. Mokslo ir inovacijų parke Suvalkuose, Lenkijoje surengti bendri mokymai, skirti potencialiems Interreg VI-A Lietuvos-Lenkijos programos 2021-2027 m. projektų rengėjams. Džiaugiamės prisidėję prie šių mokymų organizavimo!

Visą dieną trukusius mokymus (su sinchroniniu vertimu) valstybinėmis lietuvių ir lenkų kalbomis vedė Jungtinio sekretoriato ir regioninių kontaktinių punktų atstovai.

Renginyje buvo pristatyti Interreg Lietuvos-Lenkija programos prioritetai, taip pat vyko partnerių paieškos sesijos.

APVA būsto administratorių mokymų ciklas

Dar vienas projektas, kurį padėjo įgyvendinti Barrington Events - tai 2022 m. gruodį vykęs APVA būsto administratorių mokymų ciklas.

Vienas iš projekto tikslų - vykdant daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) įgyvendinimo proceso dalyvių mokymus, suteikti dalyviams išsamią atnaujintą informaciją apie šią programą, paramos suteikimo sąlygas ir procedūras, įgyvendinimo procesą, keliamus reikalavimus, aptarti dažniausiai pasitaikančias klaidas, formuojančioms neigiamą požiūrį į programą, sustiprinti dalyvių gebėjimus ir taip netiesiogiai paskatinti tikslinės grupės dalyvius dalyvauti programoje.

Mokymai buvo vykdomi 3 miestuose: 12.06 Klaipėdoje, 12.12 Kaune ir 12.13 Vilniuje.

Turto banko gimtadienis

2022 m. lapkričio 24-ąją paminėtas 26-tasis Turto banko gimtadienis. Turto bankas - tai pirmoji ir vienintelė valstybės įmonė, kuri centralizuotai valdo administracinės paskirties valstybės nekilnojamąjį turtą.

Renginio metu ne tik paminėtas įmonės gimtadienis, bet ir skaityta Kęstučio Kilinsko paskaita, kurioje pristatyta Turto banko vertybių rekalibracija ir artinimas 2023 m.

Turto banko darbuotojai buvo apdovanoti tokiose nominacijose kaip "Pagalbos ranka", "Komandos siela", "Metų savanoris", "Metų vedlys" ir kt. Muzikinį pasirodymą pristatė grupė "The Good Time Boys".

Susisiekimo ministerijos žiemos šventė

2022 m. lapkričio 14 d. organizavome Susisiekimo ministerijos žiemos šventę. Šventinėje programoje – susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio sveikinimo kalba, vakarienė, pokalbiai, gyva muzika, DJ pasirodymas ir daug smagių užsiėmimų.

Įteiktos šios nominacijos darbuotojams: "2022 metų vadovas", "Už atsakomybės puoselėjimą", "Už nuolatinio tobulėjimo puoselėjimą", "Už pagarbos ir atvirumo puoselėjimą", "Metų naujokas".

Renginyje netrūko geros nuotaikos ir komandinės dvasios. Ačiū visiems dalyvavusiems!

Demokratijos ateities forumas

2022 m. lapkričio 9-10 dienomis Užsienio reikalų ministerija Vilniuje surengė antrąjį aukšto lygio Demokratijos ateities forumą, kurio metu, siekiant telkti demokratijos rėmėjus priešintis autoritarizmui, buvo paskelbta apie oficialią bendraminčių darbo grupės (vadinamos kohortos) veiklos darbo pradžią. Barrington Events prisidėjo prie šio renginio organizavimo.

Ši darbo grupė suburta ruošiantis JAV prezidento Joe Bideno administracijos organizuojamam antrajam Viršūnių susitikimui demokratijai (angl. Summit for Democracy).

Kraujo centro donorų apdovanojimai

2022 m. spalio 21 d. pirmosios ponios Dianos Nausėdienės globojamame tradiciniame Garbės donorų apdovanojimų renginyje pagerbti 116 kraujo donorų iš visos Lietuvos.


Ceremonijos metu daugiau kaip 40 kartų neatlygintinai kraujo paaukojusiems donorams bus suteikti Garbės donorų vardai.


Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/prezidenturoje-garbes-donoru-vardai-bus-suteikti-116-kraujo-donoru.d?id=91556139

APVA konferencija "Daugiabučių namų atnaujinimo svarba žaliojo kurso kontekste"

2022 m. spalio 6 d. organizuota konferencija buvo skirta daugiabučių namų administratoriams bei savivaldybių atstovams. Prie konferencijos prisijungė ir Aplinkos ministerijos ministras Simonas Gentvilas bei LR Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vadovas Dainius Čergelis. Konferencijoje pranešimą skaitė ir lektorė iš užsienio - Inga Rovbutas (IWO atstovė) bei Talino technologijų universiteto ir pilotinio projekto bendraautorius Targo Kalame.

Konferencijos metu buvo skaitomi pranešimai ir vykdomos diskusijos žaliojo kurso temomis.

"Amber Grid" profesinio meistriškumo konkursas

2022 m. spalio 5 d.  Panevėžio dujų kompresorių stotyje, "Amber Grid" valdomų technologinių aikštelių apsuptyje, vyko trečiasis įmonės profesinio meistriškumo konkursas "Aš - profesionalas!".

Įžanginį žodį tarė eksploatavimo departamento direktorius Viktor Ravdo, o susirinkusiuosius sveikino "Amber Grid" darbuotojų profesinės sąjungos tarybos narys Valdemaras Kačinskas.

Profesinio miestriškumo konkursą sudarė šios rungtys: valomojo kontrolinio įtaiso DN 200 surinkimas, perimetrinės signalizacijos neužšąlančio skysčio slėgio padidinimas, katodinės apsaugos techninės priežiūros darbai, dujų apskaitos prietaisų montavimo darbai, magistralinio dujotiekio čiaupų aikštelės techninis patikrinimas, žaibosaugos įžeminimo kontūrų ir apsauginio įžeminimo kontūro varžos matavimas.

Hakatonas "Innovation Hack. The Future Starts Now"

2022 m. rudenį vykusiam hakatone dalyvius pakvietėme ieškoti naujų sprendimų, susijusių su edukacija ir urbanistika.

Gausus prizinis fondas, pagalba vystant idėjos konceptą, mentorių konsultacijos ir smagus laikas bendraminčių apsuptyje - visa tai šįkart džiugino susirinkusiuosius į trečiąjį iš trijų INNOVATION HACK hakatonų.

Tariame didelį AČIŪ visiems hakatono dalyviams, mentoriams, vertinimo komisijos nariams bei kitaip prisidėjusiems!

„Baltic Photonics 2022“ tarptautinis renginys

Rugsėjo 21-23 d. į tarptautinį renginį Vilniuje jau ketvirtą kartą rinkosi fotonikos technologijų ekspertai ir pažangiausių įmonių atstovai.

"Baltic Photonics" - tai kasmet vykstantis renginys, suburiantis fotonikos technologijų ekspertus ir lyderius diskutuoti apie technologijų plėtrą, pritaikymą ir iššūkius, taip pat pritraukiantis tarpsektorinių pramonės šakų atstovus aptarti pagrindines problemas ir poreikius.

Daugiau skaitykite čia: https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/baltic-photonics-2022-lazeriu-mikroapdirbimo-galimybes-auga-pritaikymo-spektras-pleciasi-n1191860

LTG drezinų ralis

2022 m. rugpjūčio 24 d. Klaipėdoje Jūros šventės metu "Lietuvos geležinkeliai" visus norinčius pakvietė į unikalią pramogą - drezinų ralį.

Drezina - savaeigis geležinkelio vežimėlis, skirtas važiuoti bėgiais ir pervežti geležinkelio darbuotojus spręsti tarnybinius reikalus. 

Šiose varžybose kiekvieną komandą sudarė po tris žmones - vienas starte pastumia dreziną, du traukia ir stumia specialų įrenginį, kad transporto priemonė judėtų. Renginyje taip pat važiavo Disco traukinys su DJ.

Lietuvos ir JAV diplomatinių santykių šimtmečio minėjimas

Rugpjūčio 2 d. Vilniuje, Vašingtono aikštėje, vyko renginys, skirtas paminėti Lietuvos ir JAV diplomatinių santykių šimtmetį ir Benjamino Sumnerio Welleso deklaracijos 82 metų sukaktį.

Renginyje dalyvavo prezidentas Gitanas Nausėda, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, JAV ambasadorius Robertas Gilchristas, Seimo tarpparlamentinių ryšių su JAV grupės pirmininkas Emanuelis Zingeris, krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška.

Minėjime koncertavo Lietuvos kariuomenės orkestras, grojo grupė "Orgen roll band". Jo metu buvo galima pabendrauti su JAV Civilinių reikalų bataliono kariais, jie leido išbandyti JAV karių ekipuotę, atsakinėjo į klausimus.

Ilgiausio Baltijos šalyse geležinkelio tilto statybų pradžios atidarymas

Liepos 21 d. Jonavos rajone vykusio renginio metu simboliškai paminėta ilgiausio Baltijos šalyse geležinkelio tilto per Nerį statybų pradžia.

"Rail Baltica" atkarpa Kaunas -Latvijos siena - tai pirmas visiškai naujas geležinkelio ruožas, statomas Nepriklausomoje Lietuvoje, o geležinkelio tiltas per Nerį sudėtinga ir strategiškai itin svarbi infrastruktūra tiesiant geležinkelį tarp Kauno ir Rygos. Tiltas pateks į Europos ekologinio tinklo "Natura 2000" teritoriją, todėl ypatingas dėmesys skiriamas aplinkosaugai.

AB "Achema" vasaros šventė 

Liepos 2 d. Rukloje vyko AB "Achema" vasaros šventė - veteranų apdovanojimai. Veteranų pagerbimo šventė - tai viena iš daugelio gražių tradicijų, susiformavusių AB "Achema" kolektyve. Ji tęsiasi jau trečią dešimtmetį, todėl ir šįkart buvo prisiminti ir apdovanoti ilgiausiai dirbę ir patys lojaliausi įmonės darbuotojai.

Po apdovanojimų ceremonijos visų norinčių laukė komandinės rungtys, lauko šachmatai, atrakcionai ir kitos linksmybės. Šventinę nuotaiką kūrė grupės "The Schwings Band" pasirodymas, gimnasčių "Diamonds Show" šou, grupės "El Fuego" koncertas.  Vėliau svečius džiugino grupių "Dinamika" ir "JOY" pasirodymai bei naktiniai šokiai su DJ Justu! Na, o vidurnaktį smagų visos dienos renginį uždarė įspūdingas šviesos, lazerių bei muzikos šou.

Žiedinės ekonomikos principų taikymas maisto technologijoje ir medžiagų inžinerijoje

Birželio 16 d. Vilniuje vykusiame renginyje "Žiedinės ekonomikos principų taikymas maisto technologijoje ir medžiagų inžinerijoje" mokslo ir verslo bendruomenės pristatė savo veiklą, bendradarbiaujant sukurtus produktus, pasidalino rinkos tendencijomis bei aptarė bendradarbiavimo galimybes su potencialiais partneriais iš užsienio.

Daugiau apie renginį skaitykite: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2022/06/20/news/ziedines-ekonomikos-principai-taikomi-ir-maisto-technologijoje-ir-medziagu-inzinerijoje-23729194

Inovatyvios autocisternos pristatymas Europos rinkai

2022 m. gegužės 27 dieną "AB Astra LT" pristatė novatorišką gaminįiš ypatingų savybių turinčio nerūdijančio plieno pagamintą skystų maisto produktų gabenimui skirtą autocisterną.

AB "Astra LT" komanda, bendradarbiaudama su LEI (Lietuvos energetikos institutu) ir klasterių FTD LT ("Food Technologies Digitalization LT") ir BACC (Baltijos automobilių detalių klasteriu) nariais bei kitais partneriais vykdė daug MTEP tyrimų, ieškodama naujų sprendinių, susijusių su saugiu skystų maisto produktų gabenimu keliais, sukūrė naują, lengvą ir ypač gerai izoliuotą autocisterną. Renginio metu potencialūs partneriai bei užsakovai buvo kviečiami gyvai susipažinti su naujojo gaminio prototipu, vyko tinklaveikos sesija.

Renginys organizuotas bendradarbiaujant su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Tarptautinis tinklaveikos renginys "Leaders grow Leaders: facilitating social innovation in regions"

2022 m. gegužės 26 dieną Vilniuje vykusiame Socialinių inovatorių akademijos tarptautiniame tinklaveikos renginyje "Leaders grow Leaders: facilitating social innovation in regions" susirinkę socialinių inovacijų srities ekspertai iš Lietuvos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Prancūzijos ir Kipro dalinosi savo patirtimi, įžvalgomis ir geraisiais pavyzdžiais.

Socialinių inovacijų lyderius į diskusijas apie socialines inovacijas regione pakvietė renginio organizatoriai - Lietuvos socialinių inovacijų klasteris, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra ir Lietuvos inovacijų centras. Renginio partneriai - Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmai, LR Užsienio reikalų ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra.

Prezidento G. Nausėdos vizitas Kauno intermodaliniame terminale

2022 m. gegužės mėnesio pabaigoje LR Prezidentas Gitanas Nausėda šalia Kauno intermodalinio terminalo esančioje krovos aikštelėje stebėjo JAV 1-66 rotacinio bataliono karinės technikos atvykimą į Lietuvą bei nukrovimą. Šalies vadovas Kauną pasiekė traukiniu ir įsitikino, kokią svarbią reikšmę šiuo metu turi Kauno intermodalinis terminalas (KIT), kuriame susijungia europinė ir senoji geležinkelio vėžės.

Kauno intermodalinis terminalas yra europinės vėžės geležinkelio "Rail Baltica" dalis. Nuo užpernai jis sujungtas su Europos geležinkelių tinklu.

Miško tako atidarymo žygis Žemaitijos nacionaliniame parke

2022 m. gegužės 21 dieną kartu su Žemaitijos nacionalinio parko direkcija pakvietėme atidaryti net 2 141 km per Baltijos šalis besidriekiančio Miško tako maršruto dalį Lietuvoje. Žygeiviai įveikė vieną iš gražiausių Miško tako atkarpų, vingiuojančią tarp didžiausių Žemaitijos nacionalinio parko ežerų: Paplatelė - Plateliai. Buvo galima rinktis iš dviejų trasų: 12 ir 25 km ilgio.


Žygio metu atsiskleidė ne tik ežerų grožis, tačiau buvo galimybė apžiūrėti ir pavasarėjantį Platelių miestelį bei kitas lankytinas vietas, įskaitant Šaltojo karo ekspoziciją, Leonardo Černiausko meno galeriją, Platelių dvaro parką ir kt. Poilsio stotelėse laukė šilta arbata, užkandžiai, vanduo žygeiviams ir jų augintiniams.

Tvarumo hakatonas INNOVATION HACK. STRIDE OF HEALTH

2022 m. gegužės 6-8 d. vyko sveikatingumo hakatonas "INNOVATION HACK. STRIDE OF HEALTH",  kurio metu VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto TechHub erdvėje susirinkę dalyviai kartu sprendė aktualiausias šio meto problemas.

3 dienų hakatono tikslas - ieškoti inovatyvių sprendimų, susijusių su sveikata, sveika gyvensena, sportu, fiziniu aktyvumu ir jo stebėjimo įrenginiais, kurie atkreiptų dėmesį ne tik į žmonių, bet ir į naminių gyvūnėlių sveikatą bei fizinį aktyvumą.

Džiaugiamės sulaukę tiek entuziastingų dalyvių, kurie hakatono metu išvystytas idėjas jau netolimoje ateityje tikisi pristatyti ir plačiam naudojimui!

"Budinti Lietuva"

2022 m. gegužės 4 d. Vilniaus Katedros aikštėje organizuotas Šv. Florijono, ugniagesių globėjo dienai skirtas renginys "Budinti Lietuva".

Renginio metu susirinkę dalyviai ne tik sužinojo, kaip pasirengti galimoms nelaimėms, kaip tapti ugniagesiu gelbėtoju, kur būtina įsirengti dūmų detektorius, bet ir pamatė, kaip dega aliejus ir kaip jį reikia gesinti, susitiko su kaminkrėčiais ir bebriukais ugniagesiais, o vaikai dar galėjo išbandyti Jaunojo ugniagesio trasą

Svečiai ir dalyviai taip pat vaišinosi iš "ugniagesių kirvuko" išvirta ugniagesių koše.

"Esu saugus ir saugantis kitus"

2022 m. balandžio 3 d. sostinės Katedros aikštėje vyko saugaus eismo renginys "Esu saugus ir saugantis kitus", organizuotas kartu su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Renginyje netrūko interaktyvių ir smagių veiklų visai šeimai – svečių laukė elektroautomobiliukų ir paspirtukų trasos, edukacinė atšvaitų zona, virtualios realybės dviračiai ir daug kitų įdomybių!

Lankytojai taip pat turėjo progą išbandyti ir automobilio apsivertimo bei susidūrimo imitavimo įrenginius, kuriuose nerizikuojant sveikata bus galima patirti, kaip jaučiasi vairuotojas kartu su keleiviais automobiliui verčiantis ar atsitrenkus į kliūtį net ir nedideliu greičiu.

Viena įspūdingiausių renginio programos dalių - kvapą gniaužianti gelbėjimo operacija. Katedros aikštėje buvo imituojama eismo įvykio scena, kurioje specialiųjų tarnybų atstovai gelbėjp po avarijos užsiliepsnojusiame automobilyje įstrigusius žmones.

Muzikinę nuotaiką sukūrė muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi atlikėja Paulina Paukštaitytė.

"Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m."

2021 m. gruodį baigėsi metus laiko trukęs saugaus eismo konkursas "Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.", kurį organizavome drauge su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Jau vienuoliktus metus vykstančio ir vis daugiau bendruomenių įtraukiančio konkurso metu siekta atkreipti dėmesį bei edukuoti gyventojus saugaus eismo klausimais.

- Dalyvavo 126 bendruomenės iš 34 Lietuvos rajonų.

- Bendruomenės suorganizavo apie 370 įvairių renginių: viktorinų, konkursų, pėsčiųjų ir dviratininkų žygių, apie saugų eismą kalbėjo bendruomenių švenčių metu.

- Į projektą įsitraukė daugiau kaip 18 tūkst. asmenų.

Daugiau informacijos apie vykusį konkursą:

https://eismosaugumasbendruomenese.lt/news/1646/30/Bendruomeniu-saugaus-eismo-konkursas-edukuoti-galima-kurybiskai 

"Transmėja" įmonės žiemos renginys

Organizavome metų pabaigą žyminčią "Transmėja",krovinių pervežimo tarptautiniais maršrutais ir ekspedijavimo paslaugų įmonės, darbuotojų Kalėdinę šventę.

Gruodžio pradžioje vyko teminis renginys, į kurį įnešėme gerą nuotaiką 🥳, o įmonės kolektyvas džiaugėsi prasmingu tarpusavio bendravimu ir prisiminė smagiausias metų akimirkas. 

🎉 Labiausiai pasižymėję darbuotojai gavo apdovanojimus!  

Tvarumo hakatonas INNOVATION HACK. SOCIETY GOES GREEN!

Prisidėjome prie 2021 m. lapkričio 19-21 d. mokslo ir inovacijų centre KTU "Santakos" slėnyje vykusio hakatono "INNOVATION HACK. SOCIETY GOES GREEN!" organizavimo drauge su MITA - Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra ir Vilnius University Tech Hub

3 dienų hakatono tikslas buvo atrasti novatoriškus sprendimus, kurie padėtų spręsti problemas ir įgalinti naujausius technologijų sprendimus bei galimybes. 25 komandos, tvarumo ir inovacijų ekspertai, komisijos nariai, savaitgalį praleido produktyviai ir tobulinant idėjas tvarumo ir aplinkosaugos iššūkiams įveikti! 

Tarptautinis aukšto lygio forumas "Demokratijos ateitis"

2021 m. lapkričio 19-20 dienomis drauge su Užsienio reikalų ministerija Vilniuje organizavome tarptautinį aukšto lygio forumą "Demokratijos ateitis".

Forumas subūrė užsienio reikalų ministrus, politikos formuotojus, tarptautinių organizacijų atstovus, intelektualus, demokratijos aktyvistus, žurnalistus iš viso pasaulio. Renginio metu buvo siekiama atkreipti dėmesį į svarbiausius pasaulyje kylančius demokratijos iššūkius. 

Šiaurės ir Baltijos šalių konferencija "Vaikui draugiška visuomenė"

Tarptautinė konferencija AI BOOST 2021

Drauge su Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje organizavome hibridinio pobūdžio Šiaurės ir Baltijos šalių konferenciją "Vaikui draugiška visuomenė". 2021 m. lapkričio 17-18 dienomis dalis dalyvių prisijungė nuotoliniu būdu, dalis buvo susirinkusi Vilniaus rotušėje.

Šios konferencijos tikslas - dalintis žiniomis ir gerosiomis praktikomis, stiprinant vaikų gerovę iš vaiko teisių perspektyvos, ypač skiriant dėmesį integruotai vaikų apsaugai ir gerovės paslaugoms, teikiant pirmenybę labiausiai pažeidžiamiems vaikams.

Džiaugiamės galėję organizuoti tokį renginį! 

Sėkmingai prisidėjome prie šių metų lapkričio 17-18 dienomis vykusios tarptautinėje konferencijos AI Boost Conference 2021 organizavimo.

Daugiau nei 60 pranešėjų iš viso pasaulio dalijosi savo mintimis apie dirbtinį intelektą ir kaip panaudoti jo potencialą. Konferencija vyko nuotoliniu būdu, transliacija vykdyta iš Vilniaus.

Nuotolinė konferencija "Baltic Media Grant Program Final Conference"

Drauge su Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje 2021 m. lapkričio 10 dieną organizavome nuotolinę konferenciją "Baltic Media Grant Program Final Conference".

Žurnalistai, profesoriai ir dėstytojai, televizijos ir portalų atstovai diskutavo apie kylančius iššūkius, auditorijos įsitraukimą bei media.

Diplomato dienos paminėjimas

2021 m. lapkričio pradžioje minint Lietuvos diplomatinės tarnybos 103-iąsias metines vyko Užsienio reikalų ministerijos organizuotas Diplomato dienos paminėjimo renginys.

Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Lietuvos diplomatus su profesine švente pasveikino Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė ir Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis.

Renginio vedėjas - Marijus Žiedas.

Muzika ir atlikėjai - Mindaugas Stumbras trio, Diplomatų choras.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie šio renginio organizavimo.

Būsto diena

Kiekvienais metais, spalio pradžioje yra minima Būsto diena.

Šia proga Barrington Events kartu su Būsto energijos taupymo agentūra, Aplinkos ministerija, Lietuvos Būsto Rūmais ir asociacija "Lietuvos Būtų Ūkis", Druskininkuose organizavo Būsto Dienos tarptautinę konferenciją "Būsto sektoriaus perspektyvos. Renovacijos proveržis, žaliasis kursas ir inovacijos".  

Švietimo mainų paramos fondo "Kokybės konkurso" apdovanojimai

2021 m. rugsėjo 30 d. atvirame naujos kultūrinės erdvės "Lukiškių kalėjimas 2.0" kieme įvyko kasmetinis Švietimo mainų paramos fondo šventinis "Kokybės konkurso" apdovanojimų renginys. Jau keturioliktą kartą vykstančiame renginyje apdovanotos kokybiškiausius "Erasmus+" ir "Nordplus" projektus įgyvendinusios institucijos ir kitų veiklų dalyviai bei partneriai. Antrus metus iš eilės buvo apdovanojami kokybiškiausi Sporto rėmimo fondo projektai. Ir pirmąkart - tvariausi ir gamtai draugiškiausi projektai bei tie, kurie stipriausiai skatina įtrauktį ir skaitmenizaciją.

2021 m. Švietimo mainų paramos fondo "Kokybės konkurso" nominantų ir nugalėtojų sąrašas: https://www.smpf.lt/lt/kokybe-2021-nominantai/