Organizuoti renginiai: viešieji ir verslo įmonių

„Baltic Photonics 2022“ tarptautinis renginys

Rugsėjo 21-23 d. į tarptautinį renginį Vilniuje jau ketvirtą kartą rinkosi fotonikos technologijų ekspertai ir pažangiausių įmonių atstovai.

"Baltic Photonics" - tai kasmet vykstantis renginys, suburiantis fotonikos technologijų ekspertus ir lyderius diskutuoti apie technologijų plėtrą, pritaikymą ir iššūkius, taip pat pritraukiantis tarpsektorinių pramonės šakų atstovus aptarti pagrindines problemas ir poreikius.

Daugiau skaitykite čia: https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/baltic-photonics-2022-lazeriu-mikroapdirbimo-galimybes-auga-pritaikymo-spektras-pleciasi-n1191860

Lietuvos ir JAV diplomatinių santykių šimtmečio minėjimas

Rugpjūčio 2 d. Vilniuje, Vašingtono aikštėje, vyko renginys, skirtas paminėti Lietuvos ir JAV diplomatinių santykių šimtmetį ir Benjamino Sumnerio Welleso deklaracijos 82 metų sukaktį.

Renginyje dalyvavo prezidentas Gitanas Nausėda, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, JAV ambasadorius Robertas Gilchristas, Seimo tarpparlamentinių ryšių su JAV grupės pirmininkas Emanuelis Zingeris, krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška.

Minėjime koncertavo Lietuvos kariuomenės orkestras, grojo grupė "Orgen roll band". Jo metu buvo galima pabendrauti su JAV Civilinių reikalų bataliono kariais, jie leido išbandyti JAV karių ekipuotę, atsakinėjo į klausimus.

Ilgiausio Baltijos šalyse geležinkelio tilto statybų pradžios atidarymas

Liepos 21 d. Jonavos rajone vykusio renginio metu simboliškai paminėta ilgiausio Baltijos šalyse geležinkelio tilto per Nerį statybų pradžia.

"Rail Baltica" atkarpa Kaunas -Latvijos siena - tai pirmas visiškai naujas geležinkelio ruožas, statomas Nepriklausomoje Lietuvoje, o geležinkelio tiltas per Nerį sudėtinga ir strategiškai itin svarbi infrastruktūra tiesiant geležinkelį tarp Kauno ir Rygos. Tiltas pateks į Europos ekologinio tinklo "Natura 2000" teritoriją, todėl ypatingas dėmesys skiriamas aplinkosaugai.

AB "Achema" vasaros šventė 

Liepos 2 d. Rukloje vyko AB "Achema" vasaros šventė - veteranų apdovanojimai. Veteranų pagerbimo šventė - tai viena iš daugelio gražių tradicijų, susiformavusių AB "Achema" kolektyve. Ji tęsiasi jau trečią dešimtmetį, todėl ir šįkart buvo prisiminti ir apdovanoti ilgiausiai dirbę ir patys lojaliausi įmonės darbuotojai.

Po apdovanojimų ceremonijos visų norinčių laukė komandinės rungtys, lauko šachmatai, atrakcionai ir kitos linksmybės. Šventinę nuotaiką kūrė grupės "The Schwings Band" pasirodymas, gimnasčių "Diamonds Show" šou, grupės "El Fuego" koncertas.  Vėliau svečius džiugino grupių "Dinamika" ir "JOY" pasirodymai bei naktiniai šokiai su DJ Justu! Na, o vidurnaktį smagų visos dienos renginį uždarė įspūdingas šviesos, lazerių bei muzikos šou.

Žiedinės ekonomikos principų taikymas maisto technologijoje ir medžiagų inžinerijoje

Birželio 16 d. Vilniuje vykusiame renginyje "Žiedinės ekonomikos principų taikymas maisto technologijoje ir medžiagų inžinerijoje" mokslo ir verslo bendruomenės pristatė savo veiklą, bendradarbiaujant sukurtus produktus, pasidalino rinkos tendencijomis bei aptarė bendradarbiavimo galimybes su potencialiais partneriais iš užsienio.

Daugiau apie renginį skaitykite: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2022/06/20/news/ziedines-ekonomikos-principai-taikomi-ir-maisto-technologijoje-ir-medziagu-inzinerijoje-23729194

Inovatyvios autocisternos pristatymas Europos rinkai

2022 m. gegužės 27 dieną "AB Astra LT" pristatė novatorišką gaminįiš ypatingų savybių turinčio nerūdijančio plieno pagamintą skystų maisto produktų gabenimui skirtą autocisterną.

AB "Astra LT" komanda, bendradarbiaudama su LEI (Lietuvos energetikos institutu) ir klasterių FTD LT ("Food Technologies Digitalization LT") ir BACC (Baltijos automobilių detalių klasteriu) nariais bei kitais partneriais vykdė daug MTEP tyrimų, ieškodama naujų sprendinių, susijusių su saugiu skystų maisto produktų gabenimu keliais, sukūrė naują, lengvą ir ypač gerai izoliuotą autocisterną. Renginio metu potencialūs partneriai bei užsakovai buvo kviečiami gyvai susipažinti su naujojo gaminio prototipu, vyko tinklaveikos sesija.

Renginys organizuotas bendradarbiaujant su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Tarptautinis tinklaveikos renginys "Leaders grow Leaders: facilitating social innovation in regions"

2022 m. gegužės 26 dieną Vilniuje vykusiame Socialinių inovatorių akademijos tarptautiniame tinklaveikos renginyje "Leaders grow Leaders: facilitating social innovation in regions" susirinkę socialinių inovacijų srities ekspertai iš Lietuvos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Prancūzijos ir Kipro dalinosi savo patirtimi, įžvalgomis ir geraisiais pavyzdžiais.

Socialinių inovacijų lyderius į diskusijas apie socialines inovacijas regione pakvietė renginio organizatoriai - Lietuvos socialinių inovacijų klasteris, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra ir Lietuvos inovacijų centras. Renginio partneriai - Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmai, LR Užsienio reikalų ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra.

Prezidento G. Nausėdos vizitas Kauno intermodaliniame terminale

2022 m. gegužės mėnesio pabaigoje LR Prezidentas Gitanas Nausėda šalia Kauno intermodalinio terminalo esančioje krovos aikštelėje stebėjo JAV 1-66 rotacinio bataliono karinės technikos atvykimą į Lietuvą bei nukrovimą. Šalies vadovas Kauną pasiekė traukiniu ir įsitikino, kokią svarbią reikšmę šiuo metu turi Kauno intermodalinis terminalas (KIT), kuriame susijungia europinė ir senoji geležinkelio vėžės.

Kauno intermodalinis terminalas yra europinės vėžės geležinkelio "Rail Baltica" dalis. Nuo užpernai jis sujungtas su Europos geležinkelių tinklu.

Miško tako atidarymo žygis Žemaitijos nacionaliniame parke

2022 m. gegužės 21 dieną kartu su Žemaitijos nacionalinio parko direkcija pakvietėme atidaryti net 2 141 km per Baltijos šalis besidriekiančio Miško tako maršruto dalį Lietuvoje. Žygeiviai įveikė vieną iš gražiausių Miško tako atkarpų, vingiuojančią tarp didžiausių Žemaitijos nacionalinio parko ežerų: Paplatelė - Plateliai. Buvo galima rinktis iš dviejų trasų: 12 ir 25 km ilgio.


Žygio metu atsiskleidė ne tik ežerų grožis, tačiau buvo galimybė apžiūrėti ir pavasarėjantį Platelių miestelį bei kitas lankytinas vietas, įskaitant Šaltojo karo ekspoziciją, Leonardo Černiausko meno galeriją, Platelių dvaro parką ir kt. Poilsio stotelėse laukė šilta arbata, užkandžiai, vanduo žygeiviams ir jų augintiniams.

Tvarumo hakatonas INNOVATION HACK. STRIDE OF HEALTH

2022 m. gegužės 6-8 d. vyko sveikatingumo hakatonas "INNOVATION HACK. STRIDE OF HEALTH",  kurio metu VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto TechHub erdvėje susirinkę dalyviai kartu sprendė aktualiausias šio meto problemas.

3 dienų hakatono tikslas - ieškoti inovatyvių sprendimų, susijusių su sveikata, sveika gyvensena, sportu, fiziniu aktyvumu ir jo stebėjimo įrenginiais, kurie atkreiptų dėmesį ne tik į žmonių, bet ir į naminių gyvūnėlių sveikatą bei fizinį aktyvumą.

Džiaugiamės sulaukę tiek entuziastingų dalyvių, kurie hakatono metu išvystytas idėjas jau netolimoje ateityje tikisi pristatyti ir plačiam naudojimui!

"Budinti Lietuva"

2022 m. gegužės 4 d. Vilniaus Katedros aikštėje organizuotas Šv. Florijono, ugniagesių globėjo dienai skirtas renginys "Budinti Lietuva".

Renginio metu susirinkę dalyviai ne tik sužinojo, kaip pasirengti galimoms nelaimėms, kaip tapti ugniagesiu gelbėtoju, kur būtina įsirengti dūmų detektorius, bet ir pamatė, kaip dega aliejus ir kaip jį reikia gesinti, susitiko su kaminkrėčiais ir bebriukais ugniagesiais, o vaikai dar galėjo išbandyti Jaunojo ugniagesio trasą

Svečiai ir dalyviai taip pat vaišinosi iš "ugniagesių kirvuko" išvirta ugniagesių koše.

"Esu saugus ir saugantis kitus"

2022 m. balandžio 3 d. sostinės Katedros aikštėje vyko saugaus eismo renginys "Esu saugus ir saugantis kitus", organizuotas kartu su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Renginyje netrūko interaktyvių ir smagių veiklų visai šeimai – svečių laukė elektroautomobiliukų ir paspirtukų trasos, edukacinė atšvaitų zona, virtualios realybės dviračiai ir daug kitų įdomybių!

Lankytojai taip pat turėjo progą išbandyti ir automobilio apsivertimo bei susidūrimo imitavimo įrenginius, kuriuose nerizikuojant sveikata bus galima patirti, kaip jaučiasi vairuotojas kartu su keleiviais automobiliui verčiantis ar atsitrenkus į kliūtį net ir nedideliu greičiu.

Viena įspūdingiausių renginio programos dalių - kvapą gniaužianti gelbėjimo operacija. Katedros aikštėje buvo imituojama eismo įvykio scena, kurioje specialiųjų tarnybų atstovai gelbėjp po avarijos užsiliepsnojusiame automobilyje įstrigusius žmones.

Muzikinę nuotaiką sukūrė muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi atlikėja Paulina Paukštaitytė.

"Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m."

2021 m. gruodį baigėsi metus laiko trukęs saugaus eismo konkursas "Eismo saugumas bendruomenėse 2020-2021 m.", kurį organizavome drauge su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Jau vienuoliktus metus vykstančio ir vis daugiau bendruomenių įtraukiančio konkurso metu siekta atkreipti dėmesį bei edukuoti gyventojus saugaus eismo klausimais.

- Dalyvavo 126 bendruomenės iš 34 Lietuvos rajonų.

- Bendruomenės suorganizavo apie 370 įvairių renginių: viktorinų, konkursų, pėsčiųjų ir dviratininkų žygių, apie saugų eismą kalbėjo bendruomenių švenčių metu.

- Į projektą įsitraukė daugiau kaip 18 tūkst. asmenų.

Daugiau informacijos apie vykusį konkursą:

https://eismosaugumasbendruomenese.lt/news/1646/30/Bendruomeniu-saugaus-eismo-konkursas-edukuoti-galima-kurybiskai 

"Transmėja" įmonės žiemos renginys

Organizavome metų pabaigą žyminčią "Transmėja",krovinių pervežimo tarptautiniais maršrutais ir ekspedijavimo paslaugų įmonės, darbuotojų Kalėdinę šventę.

Gruodžio pradžioje vyko teminis renginys, į kurį įnešėme gerą nuotaiką 🥳, o įmonės kolektyvas džiaugėsi prasmingu tarpusavio bendravimu ir prisiminė smagiausias metų akimirkas. 

🎉 Labiausiai pasižymėję darbuotojai gavo apdovanojimus!  

Tvarumo hakatonas INNOVATION HACK. SOCIETY GOES GREEN!

Prisidėjome prie 2021 m. lapkričio 19-21 d. mokslo ir inovacijų centre KTU "Santakos" slėnyje vykusio hakatono "INNOVATION HACK. SOCIETY GOES GREEN!" organizavimo drauge su MITA - Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra ir Vilnius University Tech Hub

3 dienų hakatono tikslas buvo atrasti novatoriškus sprendimus, kurie padėtų spręsti problemas ir įgalinti naujausius technologijų sprendimus bei galimybes. 25 komandos, tvarumo ir inovacijų ekspertai, komisijos nariai, savaitgalį praleido produktyviai ir tobulinant idėjas tvarumo ir aplinkosaugos iššūkiams įveikti! 

Tarptautinis aukšto lygio forumas "Demokratijos ateitis"

2021 m. lapkričio 19-20 dienomis drauge su Užsienio reikalų ministerija Vilniuje organizavome tarptautinį aukšto lygio forumą "Demokratijos ateitis".

Forumas subūrė užsienio reikalų ministrus, politikos formuotojus, tarptautinių organizacijų atstovus, intelektualus, demokratijos aktyvistus, žurnalistus iš viso pasaulio. Renginio metu buvo siekiama atkreipti dėmesį į svarbiausius pasaulyje kylančius demokratijos iššūkius. 

Šiaurės ir Baltijos šalių konferencija "Vaikui draugiška visuomenė"

Tarptautinė konferencija AI BOOST 2021

Drauge su Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje organizavome hibridinio pobūdžio Šiaurės ir Baltijos šalių konferenciją "Vaikui draugiška visuomenė". 2021 m. lapkričio 17-18 dienomis dalis dalyvių prisijungė nuotoliniu būdu, dalis buvo susirinkusi Vilniaus rotušėje.

Šios konferencijos tikslas - dalintis žiniomis ir gerosiomis praktikomis, stiprinant vaikų gerovę iš vaiko teisių perspektyvos, ypač skiriant dėmesį integruotai vaikų apsaugai ir gerovės paslaugoms, teikiant pirmenybę labiausiai pažeidžiamiems vaikams.

Džiaugiamės galėję organizuoti tokį renginį! 

Sėkmingai prisidėjome prie šių metų lapkričio 17-18 dienomis vykusios tarptautinėje konferencijos AI Boost Conference 2021 organizavimo.

Daugiau nei 60 pranešėjų iš viso pasaulio dalijosi savo mintimis apie dirbtinį intelektą ir kaip panaudoti jo potencialą. Konferencija vyko nuotoliniu būdu, transliacija vykdyta iš Vilniaus.

Nuotolinė konferencija "Baltic Media Grant Program Final Conference"

Drauge su Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje 2021 m. lapkričio 10 dieną organizavome nuotolinę konferenciją "Baltic Media Grant Program Final Conference".

Žurnalistai, profesoriai ir dėstytojai, televizijos ir portalų atstovai diskutavo apie kylančius iššūkius, auditorijos įsitraukimą bei media.

Diplomato dienos paminėjimas

2021 m. lapkričio pradžioje minint Lietuvos diplomatinės tarnybos 103-iąsias metines vyko Užsienio reikalų ministerijos organizuotas Diplomato dienos paminėjimo renginys.

Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Lietuvos diplomatus su profesine švente pasveikino Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė ir Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis.

Renginio vedėjas - Marijus Žiedas.

Muzika ir atlikėjai - Mindaugas Stumbras trio, Diplomatų choras.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie šio renginio organizavimo.

Būsto diena

Kiekvienais metais, spalio pradžioje yra minima Būsto diena.

Šia proga Barrington Events kartu su Būsto energijos taupymo agentūra, Aplinkos ministerija, Lietuvos Būsto Rūmais ir asociacija "Lietuvos Būtų Ūkis", Druskininkuose organizavo Būsto Dienos tarptautinę konferenciją "Būsto sektoriaus perspektyvos. Renovacijos proveržis, žaliasis kursas ir inovacijos".  

Švietimo mainų paramos fondo "Kokybės konkurso" apdovanojimai

2021 m. rugsėjo 30 d. atvirame naujos kultūrinės erdvės "Lukiškių kalėjimas 2.0" kieme įvyko kasmetinis Švietimo mainų paramos fondo šventinis "Kokybės konkurso" apdovanojimų renginys. Jau keturioliktą kartą vykstančiame renginyje apdovanotos kokybiškiausius "Erasmus+" ir "Nordplus" projektus įgyvendinusios institucijos ir kitų veiklų dalyviai bei partneriai. Antrus metus iš eilės buvo apdovanojami kokybiškiausi Sporto rėmimo fondo projektai. Ir pirmąkart - tvariausi ir gamtai draugiškiausi projektai bei tie, kurie stipriausiai skatina įtrauktį ir skaitmenizaciją.

2021 m. Švietimo mainų paramos fondo "Kokybės konkurso" nominantų ir nugalėtojų sąrašas: https://www.smpf.lt/lt/kokybe-2021-nominantai/

Katedros aikštėje vyko Keliaujančiųjų ir vairuotojų dienos minėjimas

Nuo 2009 metų kiekvieną paskutinį rugsėjo sekmadienį Lietuvoje minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Šį sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, jau 12-ąjį kartą buvo organizuotas šios dienos minėjimui skirtas renginys. VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su partneriais ir Lietuvos specialiųjų tarnybų atstovais visus kvietė į renginį skirtą visai šeimai "Branginkime gyvybę kelyje!" vykusį Vilniaus Katedros aikštėje.


Nuotolinis renginys "Šiaurietiškas požiūris į kurčneregystę"

2021 m. rugsėjo 23 d. vyko nuotolinis renginys "Šiaurietiškas požiūris į kurčneregystę", kurį organizavome drauge su Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje ir Šiaurės gerovės centro padalinys kurčneregystės klausimams, Lietuvos nacionaline švietimo agentūra ir Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centru.

Renginio tikslas - pristatyti šiaurietišką požiūrį į įgimtą kurčneregystę, parodyti kurčneregių asmenų funkcinio vertinimo metodus ir švietimo paslaugas vaikams ir jų tėvams.

Nuotolinis seminaras buvo skirtas Baltijos valstybių specialiųjų mokyklų ir ugdymo centrų darbuotojams, pedagoginių psichologinių tarnybų švietimo pagalbos specialistams, ypatingų poreikių mokyklų ir darželių darbuotojams, sveikatos ekspertams, NVO, kurios specializuojasi neįgalumo srityse, specialiosios pedagogikos ir socialinių mokslų krypties studentams, tėvams bei globėjams.

Renginys "Klaipėdos DNR. Ko reikia proveržiui?"

Organizuotas drauge su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), Lietuvos inovacijų centru ir Baltic Tech Park!

2020 m. rugsėjo 9 d. buvo diskutuota apie neišnaudotas 3D spausdinimo technologijų galimybes pramonėje, išskirtinę skaitmeninių inovacijų plėtrą Klaipėdoje ir DNR transformacijas, IT valdymo ypatumus įmonių vadovams. Tai buvo puiki galimybė išgirsti realios praktikos pavyzdžius, užduoti svarbius klausimus bei rekomendacijas svarbiausiems skaitmeninės transformacijos proceso žingsniams atlikti. 

Saugaus eismo akcija "Būk atsakingas kelyje"

Vilniečiai ir miesto svečiai, 2021 m. rugpjūčio 21 d. prisiminė pamokas apie saugumą kelyje bei susipažino su specialiųjų tarnybų atstovais, jų ekipuote, tarnybiniais automobiliais.

Renginį organizavome drauge su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija. 

"Vilniaus Rusijos forumas"

2021 m. rugpjūčio 19-20 d. vyko dvi dienas trukęs ir apie 100 dalyvių iš Rusijos ir Vakarų sutraukęs "Vilniaus Rusijos forumas".

Forumo metu buvo aptariamos Rusijos aktualijos, artėjantys Rusijos Dūmos rinkimai, prastėjanti žmogaus teisių padėtis ir kliūtys pilietinės visuomenės veiklai. Forume dalyvavo žinomi Rusijos pilietinės visuomenės atstovai, žmogaus teisių gynėjai, tarptautinių analitinių centrų ekspertai, žurnalistai, akademikai ir politikai.

Vilniaus Rusijos forumo susitikimą organizavome drauge su Lietuvos Užsienio reikalų ministerija ir Rytų Europos studijų centru.

Vilniaus Rusijos forumas rengiamas nuo 2013 metų. Dėl COVID-19 pandemijos 2020 m. Vilniaus Rusijos Forumas nevyko.

Minėjimas "Švęskime savo laisvę kartu su JAV!"

Liepos 22 d. Vašingtono aikštėje minėjome 81-ąsias Samnerio Veleso (Sumner Welles) deklaracijos metines, kuria Jungtinės Amerikos Valstijos  pasmerkė Sovietų Sąjungos įvykdytą neteisėtą Baltijos  valstybių okupaciją ir aneksiją.

Šventėme laisvę kartu su JAV! Buvo smagu! O kas nesudalyvavote - pasidairykite nuotraukų galerijoje!

Reikia pagalbos rankų organizuojant renginį? 📧 barrington@barrington.lt 

Ukrainos reformų konferencija

Pirmosios dienos akimirkos

Dviejų dienų Lietuvos ir Ukrainos rengiama tarptautinė IV Ukrainos reformų konferencija Vilniuje. Liepos 7 d. renginys buvo organizuojamas prezidentūroje. Liepos 8 d. - LR Seime.

Šios konferencijos metu siekiama įvertinti Ukrainos nueitą reformų kelią, mobilizuoti tarptautinės bendruomenės politinę paramą įgyvendinant reformas Ukrainoje. Skatinamas dialogas tarp pilietinės visuomenės ir vyriausybės bei parlamento.

Ukrainos reformų konferencija atsižvelgiant dėl vis dar neaiškios COVID-19 situacijos buvo vykdoma mišriu formatu - dalis dalyvių atvyko į Vilnių, dalis prisijungė virtualiai.

Dviejų dienų renginyje dalyvavo Lietuvos ir Ukrainos prezidentai Gitanas Nausėda bei Volodymyras Zelenskis, vyriausybių vadovai Ingrida Šimonytė ir Denysas Šmyhalis, dalyvius sveikino Lietuvos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Konferencijos dalyviai - Ukrainos, Europos Sąjungos (ES) ir NATO, kitų valstybių užsienio reikalų ministrai ir pareigūnai, tarptautinių organizacijų, tarptautinių finansinių institucijų, verslo ir pilietinės visuomenės atstovai.

Mes - Jūsų paslaugoms!  

Antrosios dienos akimirkos

Užsienio reikalų ministerijos "Vidurvasario sniego susitikimas" (angl. Midsummer Snow Meeting) nuotolinis renginys 

Prisidėjome organizuojant 2021-06-17/18 dienomis vykstančio Užsienio reikalų ministerijos rengiamo neformalaus Lietuvos ir užsienio saugumo politikos ekspertų "Vidurvasario sniego susitikimo". Renginio metu aptariami transatlantinei bendruomenei kylantys iššūkiai ir atsakas į juos!

13 Baltijos jūros valstybių ministrų nuotolinis renginys 

2021-06-01 d. Vilniuje surengtas Baltijos jūros regiono valstybių užsienio reikalų ministrų ir kitų aukšto lygio pareigūnų virtualus susitikimas, skirtas Lietuvos pirmininkavimo Baltijos Jūros Valstybių Tarybos (BJVT) pabaigai pažymėti.

Susitikimo dalyviai padėkojo Lietuvai už sėkmingą pirmininkavimą ir palinkėjo sėkmės Norvegijai, perimančiai pirmininkavimą BJVT nuo liepos 1 dienos.

Susitikime dalyvavo Danijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos ir Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai bei aukšto lygio atstovai. 

"Europos burių 2021" apdovanojimai 

Tryliktąjį kartą vyko "Europos burių 2021" apdovanojimai skirti tiems, kurie savo darbais kuria gražesnę ir geresnę Lietuvą. Užutrakyje, po atviru dangumi, statulėlėmis šiemet skirtingose nominacijose apdovanoti 8 projektai:

  • Nominacija "Už investicijas į ateities mokyklą" atiteko projektui "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis".
  • Nominacija "Už investicijas į žmogų" paskirta Socialinės įdarbinimo agentūros SOPA projektui "Aktyvūs ir reikalingi".
  • Nominacija "Už efektyvumą medicinoje" paskirta projektui "Naujos prostatos vėžio diagnostikos priemonės (NPVDP)".
  • Nominacija "Už kūrybiškiausią projekto viešinimą" atiteko projektui "Aš tavo kaimynas. Nerūšiuok manęs. Susipažinime".
  • Nominacija "Už įdomiausius smulkaus verslo projektus" paskirta Investicija į lietuvių prekės ženklą "The Knotty Ones".
  • Nominacija "Už inovatyviausius sprendimus" skirta projektui "Investicija į apskaitą automatizuojantį startuolį "RoboLabs".
  • Nominacija "Už darnios aplinkos kūrimą" atiteko projektui "Paviršinių nuotekų sistemų tvarkymas Vilniaus mieste".
  • Nominacija "Už bendruomeniškumo kūrimą" paskirta projektui "Tyla - ne kliūtis žinoti, suprasti ir bendrauti".

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokių renginių įgyvendinimo!

Nuotolinė konferencija "Kaip rengiamasi užtikrinti gyventojų saugumą branduolinės ir radiologinės avarijos metu?"

2021-05-27/28 d. vyko Norway grants finansuojamo projekto "Lietuvos išankstinio perspėjimo apie branduolinį pavojų sistemos vystymas" nuotolinė konferencija. Daugiau kaip 20 pranešėjų iš 9 valstybių, atstovauja skirtingas institucijas, pristato situaciją savo šalyse, diskutuoja ir atsako į žiūrovų klausimus.

Pandemija nėra kliūtis profesionalioms konferencijoms organizuoti!

Nuotolinis renginys "Health for All"

2021 m. balandžio 7-8 d. drauge su LSMU organizavome nuotolinę konferenciją, kurioje buvo kalbama ir diskutuojama apie "Skaitmeninę sveikatą" ("Digital Health").

Renginys sudarė 4 dalys: tarptautinė konferencija, inovatorių paroda, startuolių pitch'as ir mokslinės sesijos.

Virtualaus renginio formatas suteikė galimybę išgirsti įdomių pranešimų iš sveikatos specialistų, duomenų teikėjų ir inovatorių, kurie keičia sąveiką su medicina itin sparčiai.

7th Annual Japan-Lithuania Joint Symposium of Life Sciences

Dalinamės prisiminimais iš gruodį vykusio online renginio "7th Annual Japan-Lithuania Joint Symposium of Life Sciences" kuriuo metu Lietuvos ir Japonijos sveikatos mokslų atstovai dalinosi patirtimi ir idėjomis sveikatos srityje. Dėl saugumo reikalavimu ir viruso plėtimo prevencijos, renginys vyko nuotoliniu būdu.

Džiaugiamės galintys būti inovacijų ir tarptautinių ryšių kūrimo dalimi.

Būkime sveiki ir saugokime vienas kitą. 

Health for all 2020 nuotolinis renginys 

Šiais neįprastais laikais ypatingai yra svarbi mūsų ir aplinkinių sveikata. 

Būtent žmogaus sveikatai buvo skirtas šis online renginys. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Barrington Events kartu su Kauno technologijų universitetu sukūrė online platformą Health For All 2020, kurioje, lapkričio 19 ir 20 dienomis, specialistai iš įvairių sveikatos priežiūros sričių turėjo galimybę pasidalinti savo žiniomis su kolegomis net neišeinant iš savo namų.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie šio renginio organizavimo ir įgyvendinimo.

Susipažinti su virtualia platforma galite čia >>> https://healthforall.lt/virtual-event

Nuotolinis visuotinis
Lietuvos teisėjų susirinkimas

Online renginiai Barrington Events komandai ne problema! Barrington Events pastangomis, spalio 2 dieną, buvo organizuoti neeilinis Visuotinis, o lapkričio 6 dieną, Visuotinis teisėjų susirinkimai, kurie vyko nuotoliniu būdu ir juose dalyvavo virš 550 teisėjų.

Barrington Events kolektyvas yra be galo laimingas, galėdamas padėti šiais neįprastais laikais, Lietuvos teisėjams renginių organizavime bei darbų koordinavime.

Tarptautinė konferencija "Būsto sektoriaus perspektyvos. Pastatų energinio efektyvumo didinimas" 

Kiekvienais metais, Spalio pradžioje yra minima Būsto diena. Šiais metais, spalio 1 dieną, Valdovų Rūmuose. Ta proga Barrington Events kartu su Būsto energijos taupymo agentūra, Aplinkos ministerija, Lietuvos būsto rūmais ir "Lietuvos butų ūkis" asociacija organizavo Būsto Dienos Tarptautine Konferenciją "Būsto Sektoriaus Perspektyvos. Pastatų Energinio Efektyvumo Didinimas". Šios konferencijos metu buvo pristatytos svarbiausios strategijos ir kryptis būsto valdymo sektoriuje, bei pagrindiniai žingsniai jas įgyvendinant. Buvo aptartos pagrindinės problemos ir iškelti sprendimo būdai.

Pasveikinimo žodį tarė: Lietuvos būsto rūmų prezidentė Daiva Matonienė, "Lietuvos Būtų Ūkis" asociacijos prezidentė Vladzė PrunskienėSavo įžvalgomis nuo scenos pasidalino: Aplinkos viceministras Marius NarmontasLietuvos ilgalaikės pastatų renovacijos strategijos rengėjai Tomas Kairys, Rapolas Striūkas ir Inga Valuntienė, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius, Europe EEIG asociacijos (Briuselis) direktorė Vicky Mosteyrin Perdiguero, LR Energetikos ministerijos viceministrė Lina Sabaitienė.

Dėkojame dalyviams ir pranešėjams už tokį produktyvų renginį ir linkime sėkmingų darbų. 

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos renginys "Saugau save ir tave"

2020-09-27 buvo minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena, kur VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su Barrington Events komanda kvietė visus dar kartą įvertini savo elgesį, budrumą ir sąmoningumą dalyvaujant eisme. Gausus renginio dalyvių būrys vos tilpo Vilniaus Katedros aikštėje. Daugybę šeimų pritraukęs renginys edukacinėmis pramogomis džiugino tiek vaikus, tiek suaugusius. Į renginį atvykusieji galėjo iš arti pamatyti saugumą užtikrinančių tarnybų - Lietuvos policijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, greitosios medicinos pagalbos stoties, Lietuvos kariuomenės karo policijos ir Lietuvos sienos apsaugos tarnybos automobilius, ekipuotes, darbo ginklus ir iš pirmų lūpų išgirsti apie tarnybų darbo ypatumus, išvysti moto akrobatų "Utena stuntriders" pasirodymą ir išbandyti kitas pramogas.

"Europos burių" apdovanojimai

2020-09-18 Vilniuje vyko Barrington Events kartu su Finansų ministerija organizuotas renginys "Europos burių" apdovanojimai. Šio renginio metu buvo apdovanojami pažangiausi ir reikšmingiausi Europos Sąjungos investicijomis finansuoti projektai, tokie kaip investicijos į žmogų, šiuolaikinės aplinkos kūrimas, smulkaus verslo plėtra, atsinaujinančių šaltinių skatinimas, inovacijos ir kt. Renginio metu džiaugėmės, kaip ES investicijos pakeitė ir toliau keičia šalį lyginant kokia ji buvo prieš daugiau kaip 10 metų.

Jūros šventė su įmone "Lietuvos geležinkeliai"

2020-07-25 "Lietuvos geležinkeliai" kartu su Barrington Events kvietė lankytojus į Klaipėdos geležinkelio stotį, kur buvo galima pasižvalgyti po lokomotyvo bei keleivinio traukinio mašinistų kabinas, susipažinti su istorine paroda apie keliones traukiniais ir laimėti prizų pramogose. Klaipėdos miesto gyventojai bei svečiai į geležinkelių stotį buvo vežami specialaus "Lietuvos geležinkelių" traukinuko, o atvykus į stotį dalyvius pasitiko skambi muzika bei aktoriai, kviečiantys užeiti bei išbandyti visas pramogas.

Sumnerio Welleso
deklaracijos 80-ečio minėjimas

2020-07-23 vyko jubiliejus, istoriniam Sumnerio Welleso deklaracijos pasirašymo 80-mečiui paminėti.

Vilniuje prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos būrys vilniečių ir miesto svečių bei šventės dalyviai susirinko švęsti Sumnerio Welleso deklaracijos pasirašymo 80-metį, kurio metu vyko iškilmingos vėliavų nešimo ceremonijos, sugroti Baltijos šalių ir JAV himnai, pristatyta istorinė archyvinių dokumentų ir fotonuotraukų paroda. Sveikinimo žodį ar kalbą nuo scenos taria LR prezidentas, LR seimo pirmininkas, Aukščiausiosios Tarybos - atkuriamojo Seimo pirmininkas, buvęs LR prezidentas Valdas Adamkus, JAV Ambasadorius, LR Seimo Tarpparlamentinės ryšių su JAV grupės pirmininkas.

Renginio metu virš aikštės skrenda JAV naikintuvai, o vakare rodomi JAV ambasados pristatomi klasikiniai amerikietiški filmai.

Barrington Event be galo didžiuojasi galimybe prisidėti prie tokio renginio organizavimo ir įgyvendinimo.

2020 m pasaulio spaudos fotografijos paroda

2020-07-03 Lukiškių aikštėje, Vilniuje vyko "Pasaulio spaudos fotografijos 2020" parodos atidarymas, prie kurios organizavimo prisidėjo ir Barrington Events komanda.

Parodą atidarė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir Nyderlandų Karalystės ambasadorė Lietuvoje Bonnie Horbach, kurie pakvietė susipažinti su šių metų balandį vykusio tarptautinio fotožurnalistų konkurso laureatų darbais.Lietuvos ir užsienio reikalų ministrų susitikimas

2020-06-15 vyko Lino Linkevičiaus, Baltijos šalių bei Lenkijos užsienio reikalų ministrų, Barrington Events organizuotas, susitikimas Vilniuje.

Jo metu buvo aptartas tarpusavio bendradarbiavimas ir Covid-19 pandemijos įvestų apribojimų lengvinimo veiksmai. Be to L. Linkevičiaus ir Lenkijos užsienio reikalų ministras Jaceko Czaputowičiaus aptarė dvišalę darbotvarkę, saugumo, energetikos klausimus.

Susitikimas vyko kaip tik minint 80-ąsias sovietinės okupacijos ir trėmimų į Sibirą metines, todėl ministrai pabrėžė, kaip svarbu pripažinti savo istoriją.

BETA nuotolinė konferencija

2020-04-21/23 d. vyko tiesioginė Būsto energijos taupymo agentūros vaizdo konferencija.

Renginys buvo skirtas daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų administratoriams. Konferencijos metu buvo kalbama apie daugiabučių namų atnaujinimo programos teisinį reguliavimą, pasitaikančias projektų įgyvendinimo klaidas. Kas svarbu rengiant investicijų planus ir kaip tinkamai užbaigti projektą. Taip pat buvo aptariami paslaugų ir darbų pirkimai, kuriuos atlieka perkančiosios ir ne perkančiosios organizacijos, su pirkimais susijusios klaidos, kaip to išvengti. Koks turi būti komunikavimas su gyventojais ir susijusios informacijos pateikimas.

Renginys vyko nuotoliniu būdu, jame kasdien dalyvavo 10 lektorių, keli projektų vadovai, operatorių grupė bei jungėsi 120 konferencijos dalyvių, kuriems konferencija buvo transliuojama online.

Vilnius Ministerial Meeting 

2020-03-10 Valdovų rūmuose įvyko Užsienio reikalų ministerijos didžiulis ir svarbus susitikimas, į kurį atvyko net devynių užsienio šalių ministrai. Iškilmingas renginys vyko Valdovų rūmuose.

Susitikimo metu dalyviai kalbėjosi apie Aljanso sprendimus dėl kolektyvinės gynybos įgyvendinimo NATO rytiniame flange, diskutavo apie Rusiją, Kiniją, dėl informacinių technologijų ir 5G saugumo, aptarė NATO vaidmenį terorizmo priešakyje, paminėjo energetinio saugumo svarbias detales.

Snow meeting 2020 

2020-01-16/17 d. vyko kasmetinė Užsienio reikalų ministerijos tarptautinė konferencija "Snow meeting 2020". Jos metu aptariamos saugumo bei politikos idėjos ir strategijos susijusios su Rusija. Iškilmingas renginys vyko Esperanza Resort & SPA.

"Nordplus" projektų tarptautinis seminaras

2020-01-09/10 Baltijos šalių švietimo organizacijos surengė Nordplus projektų tarptautinį seminarą Estijoje, kurio metu Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai kalbėjosi apie rengiamas metodines rekomendacijas, kurių pagalba būtų galima mokiniams pamokų metu perduoti informaciją apie inovacijas bei intelektinę nuosavybę. Tai mokinius paskatintų domėtis inovacijomis bei ugdytų platesnį mąstymą. 

Užsienio reikalų ministerijos forumas 

Užsienio reikalų ministerija 2019-11-21 surengė forumą "LIETUVIŲ CHARTAI 70: DIASPORA - NEPRIKLAUSOMAI LIETUVAI" siekiant paminėti Lietuvių Chartos 70-metį ir Pasaulio lietuvių metus.

Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti 

2019-11-17 Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje vyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos renginys "Neužgesk", skirtas paminėti Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Pagrindinis renginio simbolis tai iš žvakučių sudėliota širdis, kurią kartu kūrė visi renginio dalyviai. Širdis renginio metu simbolizavo atminimą žuvusiems keliuose, o žvakučių skleidžiama šviesa skatino susimąstyti ir pagerbi tragiškai žuvusius žmones eismo įvykiuose.

Kokybės konkurso apdovanojimai 2019

2019-12-13 Švietimo mainų paramos fondas organizavo renginį "Kokybės konkurso apdovanojimai 2019", kurio metu buvo kalbama apie kokybiškiausius 2019 metų projektus, geriausiai įgyvendintas veiklas, tvariausius bendradarbiavimo pavyzdžius. Jau dvyliktus metus apdovanojimai bei pagerbiami visų Švietimo mainų paramos fondo veiklų dalyviai ir partneriai bei apdovanojamos programos "Erasmus+" projektus įgyvendinusios institucijas.

Kontaktų mugė "MedANTOR 2019"

2019 metų lapkritį "The Ritz-Carlton Moscow" viešbučio konferencijų salės patalpose vyko Lietuvos sveikatos turizmo skatinimo kontaktų mugė "MedANTOR 2019", kurios metu buvo pristatomos Lietuvos sveikatos turizmo galimybės. Renginiui buvo paruošti spaudos pranešimai, kurie vėliau buvo publikuojami įvairioje Rusijos žiniasklaidoje.

Būsto energijos taupymo agentūros

tarptautinė konferencija

2019-11-08 Būsto energijos taupymo agentūra kartu su LR aplinkos ministerija surengė tarptautinę konferenciją, kurios metu siekė nustatyti strategines veiklos kryptis, kurios iki 2050 m. leis užtikrinti ekonomiškai efektyvų esamų pastatų pertvarkymą į nulinės energijos pastatus.