Organizuoti renginiai: viešieji ir verslo įmonių

Ukrainos reformų konferencija

Dviejų dienų Lietuvos ir Ukrainos rengiama tarptautinė IV Ukrainos reformų konferencija Vilniuje. Liepos 7 d. renginys buvo organizuojamas prezidentūroje. Liepos 8 d. - LR Seime.

Šios konferencijos metu siekiama įvertinti Ukrainos nueitą reformų kelią, mobilizuoti tarptautinės bendruomenės politinę paramą įgyvendinant reformas Ukrainoje. Skatinamas dialogas tarp pilietinės visuomenės ir vyriausybės bei parlamento.

Ukrainos reformų konferencija atsižvelgiant dėl vis dar neaiškios COVID-19 situacijos buvo vykdoma mišriu formatu - dalis dalyvių atvyko į Vilnių, dalis prisijungė virtualiai.

Pirmosios dienos akimirkos

Antrosios dienos akimirkos

Dviejų dienų renginyje dalyvavo Lietuvos ir Ukrainos prezidentai Gitanas Nausėda bei Volodymyras Zelenskis, vyriausybių vadovai Ingrida Šimonytė ir Denysas Šmyhalis, dalyvius sveikino Lietuvos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Konferencijos dalyviai - Ukrainos, Europos Sąjungos (ES) ir NATO, kitų valstybių užsienio reikalų ministrai ir pareigūnai, tarptautinių organizacijų, tarptautinių finansinių institucijų, verslo ir pilietinės visuomenės atstovai.

Mes - Jūsų paslaugoms!  

Užsakykite renginį Barrington Events